Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: zerocoolos poslato Decembar 28, 2009, 21:47:10 POSLE PODNE
dinko pises gluposti... ja osobno tvrdim da ch nema nikakve veze sa tim, jer samo nikola i ja vodimo server i nikada nam ne bi palo na pamet nesto kao flood ili takve stvari... a pitaj si one koji su pravili mod sta su shvatili da im ne stima na modu pa sad otkazuju global, to mi je vise vjerojatnije...

-_-.Nisam osudivao niti mi je bilo u cilju osudivat CH.Citao sam temu i kroz nekoliko stranica SVI govore "sigurno je CH" i sl. pa sam se dosao malo našalit...Ispricavam se ako sam nekog uvrijedio

zerocoolos

u redu onda...
ono sto zelim reci da otkako sam ja dosao na ch i preuzeo skriptanje moda i otkako je dosao moj mod i otjeran matej sve se promijenilo... one admine i gs-ove koji se nisu znali ponasati u skladu sa pravilima smo maknuli i obrisali im acc i na serveru i na forumu... i mogu ti reci da smo radom u zadnja 3 mjeseca jako puno postigli i ch podigli na razinu na kojoj nikada nije niti bila(govorim o RolePlay serveru), sada se moze reci da je ekipa dobra i da smo se podredili igracima jer zbog njih server i postoji a ne zbog ambicija nekih bahatih admina kakvih je bilo kada sam dosao na ch... i ono sto moram priznati da smo okupili nekoliko i starih igraca koji su nekada davno igrali na ch i da su opet postali aktivni i daju veliku dozu ozbiljnosti serveru...
No da ne duljim sam rank naseg servera puno govori o radu od kako je dosao moj mod na server(od prije mjesec i pol) a on je 19 na svijetu...
Poslednja Izmena: Decembar 28, 2009, 22:00:10 POSLE PODNE od zerocoolos

zerocoolos

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 28, 2009, 22:08:01 POSLE PODNE
Nemam reci



imao ili ne, taso moj, pravis se kao nevino biće, ali znas i sam sta si vec radio po ch i drugim serverima...

znam ja ali necu pricat ipak znamo se dugo  :-* :-*




Baff

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 28, 2009, 22:32:10 POSLE PODNE
Djuro nemas pravo na rec bane je mene jako povredio i ima srece sto necu umjesat prste nemoj mnogo pricat ja sam samp obriso danas dosadilo mi bavicu se sa drugim poslom ...

oko kolko si ga sati obriso da vidim dal lazes? :P

Tasu za predsjednika !!!

r4z0r

Djuro nemoj mi oskara , mislim budimo realni i ti se pravis " realno bice " .. znamo od kud si dosao na CH ali preko kojeg dogovora stekao head admina .. to ne  ;D

Da, zatvorio si samparenu a bila ja dobar server i mogla je uspjet samo si taj mod sa ch morao stavit na samparenu...

[CH]grudvo

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Decembar 29, 2009, 11:19:19 PRE PODNE
Djuro nemoj mi oskara , mislim budimo realni i ti se pravis " realno bice " .. znamo od kud si dosao na CH ali preko kojeg dogovora stekao head admina .. to ne  ;D

preko samp arene uvjet da prebaci  igrace i on je prvo bio admin lvl 1 pa se dokazao za heada

Da nije Djure CH sad nebi bio 17 na game monitoru  ;)

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 15:47:10 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Decembar 29, 2009, 11:19:19 PRE PODNE
Djuro nemoj mi oskara , mislim budimo realni i ti se pravis " realno bice " .. znamo od kud si dosao na CH ali preko kojeg dogovora stekao head admina .. to ne  ;D

djurica glumi rambu a ustvari on je obican "Gay" Ko prvo on nezna skriptat ima para pa neko mu pomaze ili radi za njega .... Bio sam na CH i sta cu vidit pola engleski server  ;D

Daj razmisljaj prije nego nesto govoris,pogledaj mu postove po forumu pa razmisli jel zna ili nezna.Sigurno je nekome placo za svo vrijeme rada samp arene i sad CH -_-.Imas razmisljanje desetogodisnjaka.
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2009, 15:49:22 POSLE PODNE od dinkO14

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 15:52:56 POSLE PODNE
sta ti pricas sta ima veze postove sa skriptanje c'c'c vidi se da si iz gusu izasao
Zoran je jedan od najboljih scriptera koje znam...
Mislis da je u cjelokupnom radu SA i CH netko radio umjesto njega?...
Nego mi se cini da si malo ljubomoran jer je puno bolji scripter nego ces ti ikad biti...
Btw mislis da mu je netko radio tutoriale i pomagao ostalima?...
Pa pogledaj malo tu po forumu...

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 15:52:56 POSLE PODNE
sta ti pricas sta ima veze postove sa skriptanje c'c'c vidi se da si iz gusu izasao

Vidis kolko si ogranicen,htio sam rec da pogledas postove koje je pisao o skriptanju,tutoriale,pomoci drugim igrace...Ma uglavnom bezveze pisem kad ti to nemozes shvatit ;)

Correlli

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 16:14:40 POSLE PODNE
Djura je losa kopija on oce bit skripter ali joste treba ucit, a najbolji skripteri Correli i Djagoro vidim da i razor ima znanje a ostalo ..  :-*

Djuro je jedan od boljih skriptera na Balkanu, pa ti reci šta oćeš.

[CH]grudvo

Citat: Don Correlli poslato Decembar 29, 2009, 16:24:07 POSLE PODNE
Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 16:14:40 POSLE PODNE
Djura je losa kopija on oce bit skripter ali joste treba ucit, a najbolji skripteri Correli i Djagoro vidim da i razor ima znanje a ostalo ..  :-*

Djuro je jedan od boljih skriptera na Balkanu, pa ti reci šta oćeš.
potpis

zerocoolos

Citat: Taso_wtf poslato Decembar 29, 2009, 16:14:40 POSLE PODNE
Djura je losa kopija on oce bit skripter ali joste treba ucit, a najbolji skripteri Correli i Djagoro vidim da i razor ima znanje a ostalo ..  :-*

Sam ako sam ja ljubomoran sto Djuro zna skriptat, Onda je on meni ljubomoran sto ja nesto znam a on to nezna necu rec sta

joj samo se mogu nasmijati na gluposti sta si ti sve napisao... tvoja inteligencija je toliko mala da je forrest gump genijalac za tebe i to ne običan već Einstein za tebe! eto toliko ti samo mogu reci... moj rad govori za sebe, ch roleplay/dm server na koji je mod koji sam ja sam radio je sada 17 na svijetu i to je nesto na cega mogu biti ponosan i to govori o tome koliko znam i koliko kvalitetno radim... a ti si vec valjda sve servere presao samo da dobijes admina. al sta ces genijalci kao ti sa inteligencijom manjom od forresta, i to daleko manjom nisu ipak sposobni niti normalno igrati igre...