Glavni razgovor #2

Započeo Correlli, Decembar 19, 2009, 15:32:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

lol ja neznam niti sta pise :S

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Decembar 23, 2009, 14:36:09 POSLE PODNE
lol ja neznam niti sta pise :S

koristi google translate to ti je poljsi jezik  ;) ae probaj pa reci  ;D

e corelli moze samo jedno pitanje u vezi skriptanja   :P

Gledo sam malo tvoje skripte na blogu od little italy jesi li radio onaj mobitel i sve ostalo sa textdrawovima?
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Correlli

Citat: [CG]KiCo_aka_Kristijan[CG] poslato Decembar 23, 2009, 14:54:27 POSLE PODNE
e corelli moze samo jedno pitanje u vezi skriptanja   :P

Gledo sam malo tvoje skripte na blogu od little italy jesi li radio onaj mobitel i sve ostalo sa textdrawovima?

Da.

Citat: Don Correlli poslato Decembar 23, 2009, 15:04:49 POSLE PODNE
Citat: [CG]KiCo_aka_Kristijan[CG] poslato Decembar 23, 2009, 14:54:27 POSLE PODNE
e corelli moze samo jedno pitanje u vezi skriptanja   :P

Gledo sam malo tvoje skripte na blogu od little italy jesi li radio onaj mobitel i sve ostalo sa textdrawovima?

Da.

ma nisi samo sa textdrawowima nego jos onaj neki softwer a nemogu se sad sjetit...

aj sjeti se pls xD da i to probam malo radit to mi fora
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

ma di ces ti to napraviti :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Correlli

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Decembar 23, 2009, 16:37:10 POSLE PODNE
ma nisi samo sa textdrawowima nego jos onaj neki softwer a nemogu se sad sjetit...

Pa valjda sam ja to radio i zato ja najbolje znam sa ćime sam sve radio. Najviše posla je sa formatiranjem textdraw stringa za svaku tipku.
Eto, samo još moraš zaznavat tipke i saćuvati ih u variable i to je sva mudrost.


Citat: panda poslato Decembar 23, 2009, 18:48:13 POSLE PODNE
Citat: [CH]Aleksa poslato Decembar 23, 2009, 13:57:22 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Decembar 23, 2009, 13:35:23 POSLE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Decembar 23, 2009, 13:11:16 POSLE PODNE


Citat: galeb poslato Decembar 23, 2009, 13:00:57 POSLE PODNE
haha jos nekin 2 mjeseca odprilike moje procijene, samo neznam koliko don ima vremena za to :D
Malo više nego 2 mjeseca.

Pozdrav,
   Correlli

haha vidis da znam xD

ko mi se ovde rega i napravi nick bicu mu veoma zahvalan : http://ls-rp.net/rejestracja/

http://forum.ls-rp.com/ucp.php?mode=register&sid=3873c80115909f134e987a7a4b24ea97 ?
[/quote]

panda ne tu nego na http://ls-rp.net/rejestracja/ to samo translate poljski na srpski/hrvatski i popuni one kruzice,ja dotle stignem i nemogu sve tacno uraditi i neda mi,pa ako ti znas posalj mi na PM nick i pass,unapred hvala  :D

[CH]grudvo

Citat: Don Correlli poslato Decembar 23, 2009, 18:20:02 POSLE PODNE
Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Decembar 23, 2009, 16:37:10 POSLE PODNE
ma nisi samo sa textdrawowima nego jos onaj neki softwer a nemogu se sad sjetit...

Pa valjda sam ja to radio i zato ja najbolje znam sa ćime sam sve radio. Najviše posla je sa formatiranjem textdraw stringa za svaku tipku.
Eto, samo još moraš zaznavat tipke i saćuvati ih u variable i to je sva mudrost.

ma pusti ga vidis da je zeljan ranka top poster :)


lol, reci mi ko neceka :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









r4z0r

Ma nece toga jos neko vrijeme .. al vrijedi cekat jbg .
Kad kod vas zavrsava skola ? .. moja danas zavrsena , nesto u vezi grijanja otislo u skoli ( huh lijepi d. vakuf hahah )

Gotova ima 5 dana xD


Odsutan dok ne doÄ'em.