RolePlay FacTory Spawn | Map By ...Neno...

Započeo ...Neno..., Maj 09, 2011, 08:15:13 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Evo spawna koji ce se nalaziti na RPF!

Ima preko 70. objekata.!

Na unikatnom je mjestu i izmapan je na unikatan nacin!







- Rent a Bike kod spawna!
Poslednja Izmena: Maj 09, 2011, 08:20:17 PRE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Nije unikatan jer san ga i ja sve dosad ima.Sada ću morat tražit ovi spawn  :-[ :-[
ON: 10/10

...Neno...

Citat: [AG] aleluja poslato Maj 09, 2011, 08:28:14 PRE PODNE
Nije unikatan jer san ga i ja sve dosad ima.Sada ću morat tražit ovi spawn  :-[ :-[
ON: 10/10
Sry,nisam znao...Znam jedino da sam ga ja prvi ovde napravio,bio mi to prvi rad...

Btw hvala na ocjeni
Poslednja Izmena: Maj 09, 2011, 08:34:13 PRE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Lepo odradjeno ali ne svidja mi se mesto. Mogao si neki kod nekog hotela, ili da izmapujes neki hotel, pa tu da stavis ;)

...Neno...

Citat: [CH:PTG] Razer™ poslato Maj 09, 2011, 08:39:14 PRE PODNE
Lepo odradjeno ali ne svidja mi se mesto. Mogao si neki kod nekog hotela, ili da izmapujes neki hotel, pa tu da stavis ;)
;)  :D ovo ce biti kao mali hotel,jer ce se spawnati u int-u od hotela i kad izadjes bices ovde  ;)
Poslednja Izmena: Maj 09, 2011, 09:53:27 PRE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...


Ne svidja mi se lokacija, spawna se u hood-u GSF-a. A ni nije neka mappa, mozes ti to puno bolje. 6/10

10/10.

Zašto?

Zato Å¡to jednostavno volim tu Jednostavnost, bez onih prenabacanih Jetdorova itd itd :)

Lijepa mapa za oko, iako možda lokacija nije najbolja mapa je super :)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Najljepse,nije nabacano PPRIRODNO I RP sto je najvaznije i sto obozavam.
10/10

Super je i sto je najvaznije RP,pohvale neno !
10/10

...Neno...

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 09, 2011, 11:13:59 PRE PODNE
Ne svidja mi se lokacija, spawna se u hood-u GSF-a. A ni nije neka mappa, mozes ti to puno bolje. 6/10
E problem je u tome sto tu GSF nece biti,sve mjenjamo osim baze PD-a  ;) A za mapu nisam htio da nabacam objekte,zelio sam da bude RP,jer ce i RPF biti RP,samo ime ti kaze  ;)

Hvala svima na komentarima i ocjenama!

Msm sam ti dati 5/10 zbog GSF hooda ali 10/10 jer nemas GSF pa se moze inace nebi bilo RP jer bi clanovi GSF odamh pljackali ove ...