[Slika] Statsi u Textdrawu

Započeo Snich, Maj 07, 2011, 20:43:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich

Pozdrav legende, evo radim novi GM pa me zanima vase misljenje o ovoj sitnici sto sam uradio.
Naime, radi se o statsima u textdrawu.

Prijedlozi ili ideje bi mi dobrodosli.



cristiane

Lijepo i unikatno ako se tako može reći.Možda bi ljepše bilo da je zelena boja umjesto žute.

Citat: Snich_Falcone poslato Maj 07, 2011, 20:43:38 POSLE PODNE
Pozdrav legende, evo radim novi GM pa me zanima vase misljenje o ovoj sitnici sto sam uradio.
Naime, radi se o statsima u textdrawu.

Prijedlozi ili ideje bi mi dobrodosli.




extra ti je ovo...10/10....:D

Lijepo je :)

Možda prijedlog dodaj onaj box, da vidimo kako će izgledat :)

Jesil radio po nekom tutu ili sam? Ja sam planirao ovak nešt al nekužim baš kako xD


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Snich

Citat: Koksildo poslato Maj 07, 2011, 20:49:53 POSLE PODNE
Lijepo i unikatno ako se tako može reći.Možda bi ljepše bilo da je zelena boja umjesto žute.

Aha, pa vidi, bas sam se dvoumio za zelenu boju.. :)

a jbt ovako sam ja napravio samo s drugu stranu nisam ni znao da i ti imas ja sam svoje prije 5 dana napravio :( i sad sam msm da se jos okrene strana pomoza mi eXtreme...

Snich

Citat: [A]Michael poslato Maj 07, 2011, 20:52:06 POSLE PODNE
Lijepo je :)

Možda prijedlog dodaj onaj box, da vidimo kako će izgledat :)

Jesil radio po nekom tutu ili sam? Ja sam planirao ovak nešt al nekužim baš kako xD

Sam sam radio, inace sve sam radim..

Oci, mozak & PAWN  :)


Snich

Moram priznati da sam radio tacno 1 sat...
Imao sam i 2 warninga, koje sam uklonio...
Sve u svemu, meni se svidja pravo, stoga sam zelio podjeliti to s Vama i saznati Vase misljenje...  ;)

Odlicno je, stavi par boja kao i box i na vrh boxa napisi npr "stats" sa fontom 0, i napravi neki bolji TD od ovog gore FactionGame
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Promeni boju žutog texta u zelenu i ostavi da ti ovo bude non stop prikazano,da ti ne treba komanda /stats i biće savršeno.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Snich

Citat: Lazy Ass poslato Maj 07, 2011, 21:14:50 POSLE PODNE
Promeni boju žutog texta u zelenu i ostavi da ti ovo bude non stop prikazano,da ti ne treba komanda /stats i biće savršeno.

Boju mogu da promenim, ali kako mislis da se statsi update-ju, ne bih rekao da se mogu update-ovati stanjem mirovanja textdrawa, jer koliko ja znam, statsi se update-ovaju prilikom unosa komande /stats, mozda i grijesim  :)


Svidja mi se kako si ovo napravio! 9/10 (zbog boje) ;)
Pozz za Yamahu! :D


Budite na svome, budite na Afrika Gaming
www.afrika-gaming.com




interesira me sta se dogodi ako dva igraca u isto vreme ukucaju /stats :P :) :D