RolePlay FacTory | Biografija

Započeo ...Neno..., Maj 07, 2011, 18:20:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Biografija:


Da krenem sa biografijom.Ovako!
19.11.2010 smo napravili opis i otvorili temu o RPF.Mnogi su nas podrzavali,a lideri i gmovi su vec bili zauzeti.
20.11.2010 u 20:00h smo otvorili server,nismo se previse nadali jer je mod bio Ravens,ali broj od 28. igraca je nadmasilo sva nasa ocekivanja.
Ja sam jos toga dana bio samo lider Ballasa na serveru,a admina i gmova je bilo oko 5-6.
Tada su server vodili K4R!K3 i Roy Mcmillan koji trenutno igra na LB.
Sutradan nakon otvaranje smo imali 15. igraca,sto je bilo veoma dobro za pocetak,bar za nas.
Birali smo nove lidere,gmove i admine.
Ubacivali smo par updatea te smo privukli igrace,te nas je bilo 19-20 po danu,te smo skakali od srece.
Nakon 1. mjesec [tako negde] donijeli smo najgoru odluku,a to je da Nikola Tejic dobije,odnosno,on je kupio 1338. admin lvl-a.
Nismo znali da je to najgora odluka koju cemo doneti u vezi ovog servera.
Nakon 10-ak od najgore odluke hosting je padao,a mi smo bili na 0.3b verziji.


Posle toga smo htjeli preci na 0.3c verziju ali ovi iz hostinga nisu znali prebaciti [bar ja tako mislim jer nam je server bio 24h offline].
Nakon 24h ponovo smo bili online.
Ali igraci...igraci su nam bili otisli.
Mislili smo da je svemu dosao kraj,ali ne...
Odma sutradan je ponovo bilo 24. igraca.
Nakon 10-ak dana od kad je nas server ponovo bio online,oborili smo rekord.
Rekord je bio 33 igraca sto je za nas bilo nesto neverovatno.
Odrzali smo odma evente,slavili smo,ubijali se,taj dan kao da pravila uopste nisu postojala.


Nakon dugo vremena,igraca je na serveru sad bilo 26-27,igraci su bili stalni!


Posle 4-5. mjeseci odlucili smo da krenemo da uradimo novi mod.
Radili smo na modu jedno 10-ak dana,odnosno,radio je K4R!k3.
Kada je sve bilo spremno,ubacili smo novi mod,te je novi rekord bio 42. igraca.
Tog dana je bilo neverovatno.
Oko 2h broj igraca nije spadao ispod 35. sto nas je inpresioniralo.
Odma sutradan,ja sam dosao iz skole i usao na server.
Otisao sam afk,a kad sam se vratio...BANNED!
Admin tim nas je izdao,a Nikola Tejic im je rekao da hackuju.
To su bili najgori dani za RPF.
Srecom,sutradan opet 20. igraca na serveru.
Mislimo smo da cemo sad biti bolji nego ikad,ali ne...
Igraci su otisli.
Svaki dan 0 igraca na serveru.
Tada smo se odlucili da se udruzimo sa Banja Luka RP Serverom,kojeg je vodio Luka Sabljic,bivsi admin na RPF,hvala mu.
Zatvorili smo server i krenuli raditi novi mod,koji ce se potpuno razlikovati od drugih.
Na modu smo radili nesto vise od 1. mjesec.
Kada smo ga zavrsili,uradili smo BT [beta test] i bilo je bugova,koje je K4R!k3 polako poceo ispravljati.
Nakon par dana,K4R!k3 je rekao da se ostavlja sampa,a to znaci da se RPF zatrava.
Svaki dan sam mu spamao na xf da se vrati i uspio sam ga nagovoriti.
Eh...Nakon toga,opet je krenuo raditi na modu,ali slucajno mu se sistem srusio te je izgubio pola moda [ne citav mod].
Radili smo punom parom da bi K4R!k3 dosao do ideje da uradimo mod od 0.
Mod od 0 nije gotov,ocekuje se u 9. mjesecu ove godine da bude gotov.
Eto,to bi bila biografija RPF servera.

Pozdrav od ...Nene... i K4R!k3a![/u]
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 19:21:17 POSLE PODNE od |ЯPF i CH-FR|...Neno...

Jbt... uzbudljivo a taj Nikola he tu si se zezno nemojte admine/gm/lidere prodavat ...

ovo mi je 100% poznato , kad sve ljepo krene unda se desi neko sranje.

Btw ljepa biografija



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Mikic95

Jako zanimljivo za pročitat, lijepo je.

Posle rekorda od 42 igraca niko ne bi pomislio da ce se to desit. Steta.
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

to sta ti je Nikola napravio, to se dogaÄ'alo na mojim serverima svaki dan, zato odsada jedini Head-ovi cu bit: Ja, Moj brat, te moj susjed, ljudi koji me nikad nebi izdali... Pazi kome dajes admine, jedino ti to mogu rec, ipak ti je biografija tužna....

PS. Meni ti retardovi idu na jetra, zicaju za admine 2 dana, dokle ne popustiš (jer govore da ce bit igraca) zatim banaju sve po redu, pa cak i tebe!
I onda dok ih ban, vrate se za 5 dana, i opet zicaju...
Dodje mi da uzmem prvu letvu sto nadjem, i idem do njihovog doma, i opizdim ih po tamburi da ce im "BAN" zvrnit u glavi
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 18:49:33 POSLE PODNE od [Banana$]ReadMe.txt
hakler xD

Hvala svima na lijepim komentarima i neshi kad je ovako fino napiso biografiju koja ce uskoro bit jako duza  xd  :-*


taj "Nikola" na kraju nije "zaj*ebao" nas nego sebe i svoje prijatalje koju su uzalud bacili novac i jako mi je zao nekih(ne svih) koji su sudjelovali u kupovini moda kojeg nikad nisu niti ce imat u svom vlasnistvu xd  -.-''

a rpf se zatvorio iskljucivo zbog heada(mene) i otvorit ce se iskljucivo zbog heada(mene i nene) xd a i mod se radi od 0 pa ako bog da srece mozda opet uspije :D a mod radim od 0 jer mi se povraća od  gf edita :D cim ga otvorim izgubim volju za zivotom a samim tim i skriptanjem xd
RPF se vraca  ;D

pozz [cenzura] :D
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 19:11:06 POSLE PODNE od [ЯPF] !K4[Я]!K3

...Neno...

Ah,jbg,da smo znali da ce se to desiti nebi mu ni prodali,ali znate kako kazu...Na greskama se uci  :-*

Biografija ce biti punoooo duza kad zavrsimo sa modom od !0! Polako radimo ja i K4R!K3...

Stvarno Dirljiva biogradija sve ste napravili i uradili i dodje nekidebil i pobanuje sve :(

ZicMortal

Preporučio bih vam da malo poradite na dodjeljivanju admina i kontroli komandi. Ovo bananje igraca se moglo izbjeci.


Ali nazalost proslo je tako kako je proslo, sretno u 9.-om mjesecu :)

Ovo je najbolji samp server samo da kazem. Moja biografija sa servera:

Dosao negde 5 dana prije nego sto ce postaviti novi mod. Prvi dan dobio invite u EMS, isti dan lider CNN-a. Posle 2 dana usao u FBI jer mi dosadio CNN. Onda cujem da ce biti Globar restart i nije mi bilo ni drago ni zao. Novi mod, dobio lidera SWAT-a. Tu u SWAT-u upoznao jednog decka sa kojim sam kasnije otvorio server. Dobio sam tu GM-a. Onda su polako odlazili igraci a ja bio 24/7 na serveru. Svako vece posle 7 sati smo se okupili (Ugl. Admin i GM tim) i stuntali kod onog Bike Parka, zaje*avali se, takmicili itd. I evo jedva cekam novi mod.

Ma ja sam sam bio 1337...i kad sam vidio Nikola Tejić admin...a lik je bot...toliki da mi je doÅ¡lo da plačem  :'(
dao sam sam sebi BAN...i onda sam proglašen ludim...ali nema veze :)

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Maj 07, 2011, 19:35:18 POSLE PODNE
Preporučio bih vam da malo poradite na dodjeljivanju admina i kontroli komandi. Ovo bananje igraca se moglo izbjeci.


Ali nazalost proslo je tako kako je proslo, sretno u 9.-om mjesecu :)


Hvala tebi al nam takvi savjeti netrebaju jer mi to odavno znamo a na kraju je bilo jedino bitno da se taj mod proda jer smo ga htjeli ugasit :/

valjda ce bit bolje jer je sad admin system sigurniji, koristi se poseban login za admine(nesto kao PIN xd) i ono osnovno a to je da admin - nemoze koristit odredene komande na admin + :D

Nije loÅ¡a biografija,ulazio sam na server i nije izgledalo loÅ¡e. Posetiću vas kad doÄ'e to otvaranje,nadam se da ćete uspeti i progurati se na službenu listu balkanskih servera,a odatle sve ide mnogo lakÅ¡e...


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


ZicMortal

Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 07, 2011, 19:40:57 POSLE PODNEHvala tebi al nam takvi savjeti netrebaju jer mi to odavno znamo a na kraju je bilo jedino bitno da se taj mod proda jer smo ga htjeli ugasit :/

valjda ce bit bolje jer je sad admin system sigurniji, koristi se poseban login za admine(nesto kao PIN xd) i ono osnovno a to je da admin - nemoze koristit odredene komande na admin + :D

Znam da se malo čini gIupo Å¡to piÅ¡em Å¡ta bi trebalo oko toga. Ali kad ti uleti neki bot-papak od admina i nadje banat cjeli server radi vlastitog hira... to je poprilicno lose za server. Znam jer se i meni to dogaÄ'alo. Bolje je sprijeciti nego lijeciti :S