[pitanje]Najbolji hosting

Započeo .::Wuj0::., Maj 07, 2011, 01:13:18 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moze li mi neko reci koji je najkvalitetniji i najbolji hosting za samp trenutn na balkanu. Koji je najbolje zasticen od hakovanja i koji je najbrzi.
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

Papy host pitaj da testas jedno 5 dana pustit ce ti ....

Oni nemaju samp hosting :P
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

cristiane


Citat: SuRuTk4 poslato Maj 07, 2011, 01:13:18 PRE PODNE
Moze li mi neko reci koji je najkvalitetniji i najbolji hosting za samp trenutn na balkanu. Koji je najbolje zasticen od hakovanja i koji je najbrzi.

www.game-hr.com

Btw. Nema tu koji je zaštičen od hakovanja, ovdje nema hakera takve ljude nezanimaju ovakve stvari, imaju samo djeca koja ti senda keyloger pa ti vidi password...


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

ZicMortal

Citat: [A]Michael poslato Maj 07, 2011, 18:44:08 POSLE PODNE
Btw. Nema tu koji je zaštičen od hakovanja, ovdje nema hakera takve ljude nezanimaju ovakve stvari, imaju samo djeca koja ti senda keyloger pa ti vidi password...

Sa time se naprosto ne slažem. Ima malo istine u tome da ljudi pokušavaju hakirat. U pravome smislu te riječi. Neki balavci ti neće hakirat, ali u mome slučaju... sam sam se uvjerio više od 3-4 puta, na logovima i podacima od hosta... kako su mi neki macani ubacivali razne kodove za linux (slicno virusu samo sta virus u linuxu ne postoji), lazirali IPove, ubacivali pod-kodove u skripte i razno razne [cenzura]osti. Mislim, neki su pokusali to, neki su to uspjeli, nazalost...

I keylogger nije jedini program s kojim se moze doci do necije lozinke na internet stranici. I samo da znate, nijedan hosting nije apsolutno zasticen od hakiranja (neki su viÅ¡e, neki manje), pogotovo ne ovi balkanski. Pa sta mislite zasto Los Santos RolePlay ima svoj vlastiti VPS? Pa većinom jer se nemogu previÅ¡e osloniti na nekakvog hostera, ali i zbog pokuÅ¡aja hakiranja meÄ'u ostalime.
Poslednja Izmena: Maj 07, 2011, 19:44:12 POSLE PODNE od [ED] ZicMortal ~

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Maj 07, 2011, 19:43:27 POSLE PODNE
Citat: [A]Michael poslato Maj 07, 2011, 18:44:08 POSLE PODNE
Btw. Nema tu koji je zaštičen od hakovanja, ovdje nema hakera takve ljude nezanimaju ovakve stvari, imaju samo djeca koja ti senda keyloger pa ti vidi password...

Sa time se naprosto ne slažem. Ima malo istine u tome da ljudi pokušavaju hakirat. U pravome smislu te riječi. Neki balavci ti neće hakirat, ali u mome slučaju... sam sam se uvjerio više od 3-4 puta, na logovima i podacima od hosta... kako su mi neki macani ubacivali razne kodove za linux (slicno virusu samo sta virus u linuxu ne postoji), lazirali IPove, ubacivali pod-kodove u skripte i razno razne [cenzura]osti. Mislim, neki su pokusali to, neki su to uspjeli, nazalost...

I keylogger nije jedini program s kojim se moze doci do necije lozinke na internet stranici. I samo da znate, nijedan hosting nije apsolutno zasticen od hakiranja, pogotovo ne ovi balkanski. Pa sta mislite zasto Los Santos RolePlay ima svoj vlastiti VPS? Pa većinom jer se nemogu previÅ¡e osloniti na nekakvog hostera, ali i zbog pokuÅ¡aja hakiranja meÄ'u ostalime.


Što se tiče webhostinga 100% siguran jeste www.ion.ba a i najbolji je :)

Što se tiče gamehosta tu nemogu ništa puno obećavat, ćuo sam da je game-hr.com dobar i da je ch bio kod njih :)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

ZicMortal

Webhosting je potpuno druga priča. Autor teme pita za host samp servera. :)

I po tebi ZicMortale koji je najbolji SAMP hosting?
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!


ZicMortal

Citat: SuRuTk4 poslato Maj 07, 2011, 20:01:13 POSLE PODNE
I po tebi ZicMortale koji je najbolji SAMP hosting?

Svi su dobri na svoj način. Zavisi šta tražiš i koliko očekuješ od svog SA:MP servera. Nebi imalo smisla da uzmeš nekih bjesnih 200-300 slotova od nekog skupljeg hostinga (ili bilo kojeg) a da na serveru uopče nemaš igrača.


Moras sam razmislit i sam odlucit. Bolje se raspitaj kod pravih vlasnika servera (ST, CH, GF i slični) kakva oni iskustva imaju sa pojedinim hostinzima (ako ih imaju) a ne slušat ove šta ulijetaju po temi 'preporučam ovaj, preporučam onaj hosting'.

ma uglavnom, svaki shared hosting je u jednu ruku loš, vjerujte mi da sam jako dobro upućen u to...čim dijeliš s više ljudi resurse i netko puno troši ostalima ostaje manje...

ch ima kod ahoha jedina na mašini samp servere i namješteni su nam kao dva VPS-a pa je to dobra stvar... sad nekako smo i sami uzeli mašinu za forum jer gdje god da smo bili na sharedu ili je radio forum jako usporeno ili su nas suspendirali...

jedina loša stvar kod vps-a ili dedia je cijena, treba podosta izdvojiti za masinu, a shared hosting je ipak puno jeftiniji....

sve u svemu, ne mogu ti preporučiti neki hosting za samp jer već dugo nisam kupovao, a one prije koje sam isprobavao ni s jednim nisam bio zadovoljan...

ono što smo mi razmišljali je da kad nam ovih dana nadograde na jači vps da počnemo pružati i usluge hostinga za samp, no to ćemo vidjeti kad dodje i kada budu radila 3 nova samp servera na tom vps-u...

ja bi ti preporucio game.hr

CitatMoras sam razmislit i sam odlucit. Bolje se raspitaj kod pravih vlasnika servera (ST, CH, GF i slični) kakva oni iskustva imaju sa pojedinim hostinzima (ako ih imaju) a ne slušat ove šta ulijetaju po temi 'preporučam ovaj, preporučam onaj hosting'.
Eto slobodno pitaj kakav ST ima, odma cu ti reci, Game.hr -  Besplatan pa ti pjevaj!


Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Citat: Koksildo poslato Maj 07, 2011, 18:42:26 POSLE PODNE
Citat: SuRuTk4 poslato Maj 07, 2011, 01:13:18 PRE PODNE
Koji je najbolje zasticen od hakovanja i koji je najbrzi.
Citat: Dexter poslato Maj 07, 2011, 01:14:33 PRE PODNE
Papy host
Drži se teme,da ne bi na hlaÄ'enje.


??? Kako namaju kako su meni hostali server :s