[MAP] Baza by:Dr Mikeâ„¢

Započeo [SC] Davidâ„¢, Maj 06, 2011, 15:17:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Uradio: Dr Mikeâ,,¢

Ideja: Dr Mikeâ,,¢

Duzina rada: 10-setak minuta







Citat: StjepanS poslato Maj 06, 2011, 15:30:04 POSLE PODNE
jedan objekt i ovo je mapa?  ;D

4 objekta,znam da sam pogrijesio ali evo sada dodjame jos toga.

EDIT:Htio sam sto jednostavniju bazu da napravim.
Poslednja Izmena: Maj 06, 2011, 15:35:34 POSLE PODNE od Dr Mikeâ„¢


Citat: Dr Mikeâ,,¢ poslato Maj 06, 2011, 15:17:39 POSLE PODNE

Uradio: Dr Mikeâ,,¢

Ideja: Dr Mikeâ,,¢

Duzina rada: 10-setak minuta







Dobra mapa unikatno mjesto 5/10
/

Lol
1/10 -.-'
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Pa pocetnik sam mapper,ovo je prva mapa koju sam napravio mislio sam neku jednostavnu bazu da napravim.

Pa samo si dodao auta..Jedan stari auto..i stepenice i to je to moras se truditi i necu ti dati ocjenu!Potrudi se!
Respect to:mafica .pwn




Znam da je tako,udjite na Los Balkan server pa pogledajte baze organizacija nista nisu bolje od ove moje a server je aktivan kao GF/BE i ostali.

Citat: Dr Mikeâ,,¢ poslato Maj 06, 2011, 16:25:52 POSLE PODNE
Znam da je tako,udjite na Los Balkan server pa pogledajte baze organizacija nista nisu bolje od ove moje a server je aktivan kao GF/BE i ostali.
Nemoj ti da gledas LB jer oni mozda nemaju dobre mapere pogledaj Nenu Gottija itd..
I ja kad sam poceo mapati nije prva mapa dobra ali kasnije su bile..Sad se samo trudi!
Respect to:mafica .pwn




baze od bandi se uopce netrebaju mapati,jedino dodas nesto vozila i to je to,inace 3/10

Kao sto kaze RTV, ako planiras RP server da radis nemoj da mapujes baze mafija i bandi, mafije stavi u neku veliku vilu u Vinewoodu/richmanu, dodaj im cvece neko i jos neke sitnice, i par mafijaskih auta tipa admirala (nemoj infernus i to)

a bande stavi u nekim zapustenim hoodovima (kao sto je Groove npr) i tako nesto..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sta je ovde zajebano ubaciti 4 auta i stepenice??? :D 2/10

Citat: [CH:FR] gotti! poslato Maj 06, 2011, 19:05:11 POSLE PODNE
Kao sto kaze RTV, ako planiras RP server da radis nemoj da mapujes baze mafija i bandi, mafije stavi u neku veliku vilu u Vinewoodu/richmanu, dodaj im cvece neko i jos neke sitnice, i par mafijaskih auta tipa admirala (nemoj infernus i to)

a bande stavi u nekim zapustenim hoodovima (kao sto je Groove npr) i tako nesto..

Potpuno se slazem.. A sto se tice mape, 3/10

Nevjerujem da je za ovo trebalo 10 minuta  :D
Ocjena: 3.5/10, malo bolje to sredi  ;D