game-hr vs webstudio-emma vs solucija

Započeo _MaX_PaynE_, Decembar 17, 2009, 12:09:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

_MaX_PaynE_

Citat: Marijan poslato Decembar 17, 2009, 20:57:33 POSLE PODNE
Ja kao sto sam rekao, mogu ti za prvu silu webhostat.
ma ne treba HVALA u svakom slucaju...nego cu uzeti pravi HOST od nekih firmi? kao sto su ove


Citat: Marijan poslato Decembar 17, 2009, 19:41:53 POSLE PODNE
To je frendov server, pa preko njega. A i ovo je samo za prvu silu mu nudim. Uskoro cu u punoj funkciji nudit hosting.

Prosipaj te price nekom drugom o hostingu :),pogledaj si godiste ...klinjo !

uzmi game hr ako ne to uzmi neki od ponudenih hosting dirmi samo nemoj od marijana, covjek nudi hosting a neznas ni firmu ni vlasnika ni cjene, a ni nema 18 god
Poslednja Izmena: Decembar 18, 2009, 09:46:10 PRE PODNE od [SB]Gunjac

Ja mu nudim besplatno, a ti Gunjac nudis hosting od game-hr sta lagga ko drvena Marija. A i nudim mu za prvu silu. Sad preko praznika cu otvorit bankovni racun pa cu malo ozbiljnije pocet s time.

P.S. Gunjac vam nudi od Game-HR jer ga oni sponzoriraju, on je tzv. reseller.  ;) Znaci on vas dovede kod Game-HR tvrtke i tako placa svoje servere.
Poslednja Izmena: Decembar 18, 2009, 10:42:40 PRE PODNE od Marijan

opce ne laggaju serveri, nisi opce proba zato ne lazi okolo i da taj tvoj hosting ista valja nebi ga dava besplatno

_MaX_PaynE_


mislim da sam odlucio ovako: SA:MPhost i WEBhost od GAME-HR, a CS od solucije!!!

Citat: [SB]Gunjac poslato Decembar 18, 2009, 11:37:21 PRE PODNE
opce ne laggaju serveri, nisi opce proba zato ne lazi okolo i da taj tvoj hosting ista valja nebi ga dava besplatno

Ne lagga. Aha, znaci ti mislis da serveri ne laggaju. E pa krivo mislis, igro sam na CoD4 serveru koji je bio hostan od game-hr tvrtke. Uzasan lagg i uzasan ping, nemozes normalno igrat i stalno meci kasne. Uostalom pitaj Werina, m1sha i ostale koji su isto igrali. A ovo sta vrijedas moju "tvrtku", ona nije otvorena i covjeku nudim besplatnu uslugu dok se ne snadje. A i moj hosting valja, da dobro si procitao: VALJA. Bez lagga, downtime-a i stranice se brzo otvaraju. A ja covjeka necu sprjecavat na odabir koji je uzeo. Ja sam mu ponudio na odredeni period dok se ne snadje.  ;)
Poslednja Izmena: Decembar 18, 2009, 13:18:44 POSLE PODNE od Marijan

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 18, 2009, 11:45:57 PRE PODNE

mislim da sam odlucio ovako: SA:MPhost i WEBhost od GAME-HR, a CS od solucije!!!


ti si debil uzmi ono sta sam ti ja rekao za web i cs server, jer za to znam da ti nece lagat, da ti je 100% online :S

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: _MaX_PaynE_ poslato Decembar 18, 2009, 11:45:57 PRE PODNE

mislim da sam odlucio ovako: SA:MPhost i WEBhost od GAME-HR, a CS od solucije!!!

gadno si pogrjesio oko web hosta...

nije oko webhosta, nego, NEMOJ uzimat od solucije CS!!! imam cs, nis nevalja
Citat
ako je kao onaj vas server sto guta sve sto izadje iz puske , hvala , ali ne hvala
Citat
ma nisu neki serveri :S pingo oko 80 pa do 100 ,nemores cw-a posteno odigrat , KGB hosting najbolji, al jest vala i skup.ako neznas sta je dobro znas sta je skupo

@bak1r upravu si server guta metke
@baksuz1992 djes bola tako zenu vrijedjat

edit : to kralju brda jasta su , signal nema kondicije pa mu teze malo ici uz brdo

citaj : http://gamers.ba/forum/2/64792/solucija-ba-akcija/
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ko kaze marijan da tvoj server ne lagga niko ga dosad nije prova.....i ides mi na zivce di je god na ovom forumu otvorena tema sa nekom hosting firmon samo lose govoris portiv te firme i govoris samo da tvoj host valja cccc

Nisam rekao da samo moj hosting valja, samo kazem da je game-hr losa hosting firma i nisam jedini koji to misli. A uostalom ja nisam vlasnik tog servera, vec jedan frend i ima preko 250 kupaca na njemu. A i siguran sam da Game-HR ima jedan dedi box na kojem su svi gaming serveri i web hosting...

ne govorin sad o tome, nego seres na svakoj temi u kojoj je neka hosting firma ti imas nesto za prigovorit

Nije istina, ja sam samo o Game-HR i Soluciji srao jer znam sta je istina.