Bot?!

Započeo nastoe, Decembar 17, 2009, 11:26:24 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nastoe

Imam pitanje kako mogu ubaciti bota u SAMP server npr. Bus i vlak! Ako ima ko kakav tutorial za pomoć jel sam se namućio i izskripto si super RP server jos bi mi super doso BOT!
___________________________________________________________________________________________________________________________
-94.23.26.10:8386

Pretrazi forum imas i trazilicu znam da ima tema ili od r4z0ra, zerocoolosa ili corellia

EDIT: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1868.0
Poslednja Izmena: Decembar 17, 2009, 11:41:21 PRE PODNE od Dexter Dakar - Leo


Odsutan dok ne doÄ'em.


server s botom je bzvz radje napravi posao vlakovodja...

xaxa, tako ja malopre na balkan-mafiji ...dosao ja vidim neki gari vozi motor ko muva bez glave (a ja pd)..pocnem ja njega da vijam kao STANI..STANI PD! ..on decko nastavlja..ide.on bole ga uvo...kad posle jedan drug mi kaze to je  bot..to nije pravi igrac xDDD
William Robertson

Balkan Mafia 1337 admin

_MaX_PaynE_

Citat: 11boki22 poslato Januar 01, 2010, 23:30:22 POSLE PODNE
xaxa, tako ja malopre na balkan-mafiji ...dosao ja vidim neki gari vozi motor ko muva bez glave (a ja pd)..pocnem ja njega da vijam kao STANI..STANI PD! ..on decko nastavlja..ide.on bole ga uvo...kad posle jedan drug mi kaze to je  bot..to nije pravi igrac xDDD
ajmo se sad smijati.....ahahahahahahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahaaaaa...........bas je smijesno jbt......hahahhaha

ti to mene malo podjebavas?
William Robertson

Balkan Mafia 1337 admin

Hahahah, pa sta os kad je smjesno xD, a moze se bot ubit??

nemogu se botovi ubiti koliko ja znam,što je malo glupo ali bar sprječava DM

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

ja sam ih prije na ST fak ban xD
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1868.0
Skripats dobro a botove neznas.Epic FAIL


_MaX_PaynE_

Citat: 11boki22 poslato Januar 02, 2010, 00:49:54 PRE PODNE
ti to mene malo podjebavas?
jaaa......ma neeeee covjece...., nego zar nije smijesno.......Ma ljudi bolje sa botovima nikad nije dosadno.....cak i kad si sam na serveru.....:DDDD

Correlli

Citat: TheSaint poslato Januar 02, 2010, 11:48:44 PRE PODNE
nemogu se botovi ubiti koliko ja znam,što je malo glupo ali bar sprječava DM

Ne možeš ih ubiti kao obićne igraće ali može se napraviti sustav za to.

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Januar 02, 2010, 12:21:40 POSLE PODNE
Ma ljudi bolje sa botovima nikad nije dosadno.....cak i kad si sam na serveru.....:DDDD

da al zato oni zauzimaju slotove za igrače,tako da bolje imat server pun igrača nego server pun botova  ;D

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

_MaX_PaynE_

Citat: TheSaint poslato Januar 02, 2010, 12:53:47 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaynE_ poslato Januar 02, 2010, 12:21:40 POSLE PODNE
Ma ljudi bolje sa botovima nikad nije dosadno.....cak i kad si sam na serveru.....:DDDD

da al zato oni zauzimaju slotove za igrače,tako da bolje imat server pun igrača nego server pun botova  ;D
ma jbt ko ce jos na balkanu imati pun server igraca.....NIKO......tako da sta ima veze 20 slotova gore dole :DDD

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Januar 02, 2010, 13:24:43 POSLE PODNE
Citat: TheSaint poslato Januar 02, 2010, 12:53:47 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaynE_ poslato Januar 02, 2010, 12:21:40 POSLE PODNE
Ma ljudi bolje sa botovima nikad nije dosadno.....cak i kad si sam na serveru.....:DDDD

da al zato oni zauzimaju slotove za igrače,tako da bolje imat server pun igrača nego server pun botova  ;D
ma jbt ko ce jos na balkanu imati pun server igraca.....NIKO......tako da sta ima veze 20 slotova gore dole :DDD

da..to je opet istina

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Decembar 17, 2009, 12:17:34 POSLE PODNE
server s botom je bzvz radje napravi posao vlakovodja...
potpis stace ti to