[SHW]Tazer system kao na LSRP

Započeo Javier, Maj 04, 2011, 16:39:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

San Andreas Role Play tazer system

Nakon dugog rada, uspjeo sam napraviti ovaj tazer system.Slican je onom kao na LSRP(skoro pa isti :)  ).

Evo vam i video, pa pogledajte

http://www.youtube.com/watch?v=OfSpvO4_HIg
Poslednja Izmena: Maj 04, 2011, 17:33:30 POSLE PODNE od GeForce Vega

da bi tu ostalo,moras ostavit kod... a kao sto vidim,nema... pa prema tome,prebaci u PDF samp slike i video

Johnny

Odlicno, samo prebaci u samp slike i video jer je ovo samo video nema ni F od filterscripte xD

Citat: Johnny[E] poslato Maj 04, 2011, 16:50:04 POSLE PODNE
Odlicno, samo prebaci u samp slike i video jer je ovo samo video nema ni F od filterscripte xD

Nisam znao :) , a kako da prebacim?



...Neno...





Bravo, 10/10
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Ti napravio? Ta naredba je iz LARP moda,a vidim i koristiÅ¡ LARP mod.KopiraÅ¡ ime već postojećeg servera,a na tuÄ'im zaslugama se proslavljaÅ¡ - veoma lijepo od tebe.

Citat: Koksildo poslato Maj 04, 2011, 18:38:02 POSLE PODNE
Ti napravio? Ta naredba je iz LARP moda,a vidim i koristiÅ¡ LARP mod.KopiraÅ¡ ime već postojećeg servera,a na tuÄ'im zaslugama se proslavljaÅ¡ - veoma lijepo od tebe.
??

san andreas rp vec postoji i jedan je od najvecih u svetu.  ::)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato Maj 04, 2011, 18:51:36 POSLE PODNE
san andreas rp vec postoji i jedan je od najvecih u svetu.  ::)

Nisam ja cuo za to, ja editujem GF mod..IMe dao bezveze, drugog se nisam sjetio.
Poslednja Izmena: Maj 04, 2011, 18:55:13 POSLE PODNE od GeForce Vega