Karting Race | Map By ...Neno...

Započeo ...Neno..., Maj 04, 2011, 14:34:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



Ideja - 10/10
Realizacija 8 / 10

Cini mi se da si zurio.Mogao si prosiriti stazu.Napravio si usko,tako da karting vozilo udari 100 puta i mora biti u 0.000000000001 milimatar precizan.Trebao si ostaviti malo prostora da se slobodnije vozi.Po meni ,gledajuci slike tu nema dovoljno prostora da se vozilo slobodno krece,malo iskrivi plutanju i to ! Ideja sa gumama tim je super,jedino sto oni ostecuju vozilo.Barem tako mislim. A i trebaju ostecivati vozilo,ali naveo sam razloge za gume gore.. I da,nije sve tako usko,nego ima dijelova koji su uski ,a i djelova koji su PERFEKTNI i odlicne sirine !

Sve u svemu,odlicno je !  ;)

Poslednja Izmena: Maj 04, 2011, 21:24:27 POSLE PODNE od [ʟσƨ вαʟκαп] B0$©0r3ll&

Citat: [ʟσƨ вαʟκαп] B0$©0r3ll& poslato Maj 04, 2011, 21:23:08 POSLE PODNE
Ideja - 10/10
Realizacija 8 / 10

Cini mi se da si zurio.Mogao si prosiriti stazu.Napravio si usko,tako da karting vozilo udari 100 puta i mora biti u 0.000000000001 milimatar precizan.Trebao si ostaviti malo prostora da se slobodnije vozi.Po meni ,gledajuci slike tu nema dovoljno prostora da se vozilo slobodno krece,malo iskrivi plutanju i to ! Ideja sa gumama tim je super,jedino sto oni ostecuju vozilo.Barem tako mislim. A i trebaju ostecivati vozilo,ali naveo sam razloge za gume gore..

Sve u svemu,odlicno je !  ;)

u kartingu je preciznost najvaznija  :D i koriste se uske staze zbog brzine kartinga  >:(  :-*

Citat: [ЯPF] !K4[Я]!K3 poslato Maj 04, 2011, 21:26:18 POSLE PODNE
Citat: [ʟσƨ вαʟκαп] B0$©0r3ll& poslato Maj 04, 2011, 21:23:08 POSLE PODNE
Ideja - 10/10
Realizacija 8 / 10

Cini mi se da si zurio.Mogao si prosiriti stazu.Napravio si usko,tako da karting vozilo udari 100 puta i mora biti u 0.000000000001 milimatar precizan.Trebao si ostaviti malo prostora da se slobodnije vozi.Po meni ,gledajuci slike tu nema dovoljno prostora da se vozilo slobodno krece,malo iskrivi plutanju i to ! Ideja sa gumama tim je super,jedino sto oni ostecuju vozilo.Barem tako mislim. A i trebaju ostecivati vozilo,ali naveo sam razloge za gume gore..

Sve u svemu,odlicno je !  ;)

u kartingu je preciznost najvaznija  :D i koriste se uske staze zbog brzine kartinga  >:(  :-*

jarane.Ja kad sam zadnji put bio na kartingu,bile su sire staze ! Nisam ja reko da je SVA mapa ovdje USKA nego ima dijelova kroz koje nemozes proc a da ne zakacis.