[Pomoc]Program za detektovanje IP adresa

Započeo Skrrr, Maj 04, 2011, 09:56:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam jedan mali problem... Vama sigurno poznati Demir aka Scofield zeli da meni i mojim kolegama hakuje server zato sto sam ga upozorila da jedan njegov bivsi admin dovodi njihove igrace na nas server

Sad od vas trazim da mi kazete, dali postoji neki program ili nesto sto moze da se ubaci na server da belezi sve IP adrese koje dodju u kontakt sa serverom?

Molim vas ako znate da mi pomognete da mu nadjemo IP i pokazemo njegovom provajderu da plati kaznu za hakovanje

Hvala unapred na pomoci, Dynnotoze


















Ma djecija posla ne moze on tebi hackovati serv. ako ne primis keyloger od njega ili bilo kog drugog,a te zalbe provideru nece ti nista pomoci,mislis da je njima cilj ostati s korisnikom manje :P

Pa on bas hoce da ubaci keylogger i ne nameravam ja da trazim da mu provajder da kaznu, nego da vidim ko mu je i onda da plati veliku kaznu drzavi jer je to sad kaznjivo


















Instaliraj antivirus i dobar firewall, nece ti nista  8)

Citat: Mario Velickovski poslato Maj 04, 2011, 10:23:37 PRE PODNE
Instaliraj antivirus i dobar firewall, nece ti nista  8)

A izvini kako da ubacim AV na server? Nije on meni na kucnom pa da ja mogu da ga zastitim...


















Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 10:32:22 PRE PODNE
Citat: Mario Velickovski poslato Maj 04, 2011, 10:23:37 PRE PODNE
Instaliraj antivirus i dobar firewall, nece ti nista  8)

A izvini kako da ubacim AV na server? Nije on meni na kucnom pa da ja mogu da ga zastitim...

instaliraj na tvoj PC, tako da ako ti on postavi u TVOJ PC keylogger, AV ga uhvati i nemogu lozinke stici do njega, a SRV nema sta da ga zastitujes, vec to HOSTING kompanija ih je zastitila :D

Eh sad nije moj komp toliko brz da mogu da drzim server na njemu i da mi bude upaljen ceo dan xD

A ne verujem mnogo hosting kompanijama sto se tice zastite, ionako kad citas (ako citas) ono cega su obespravljeni oni ti kazu da oni nisu krivi ako ti neko hakuje server, tj da ne mozes da ih tuzis (ili krivis) zbog toga


















cristiane

Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 09:56:48 PRE PODNE
Vama sigurno poznati Demir aka Scofield zeli da meni i mojim kolegama hakuje server zato sto sam ga upozorila da jedan njegov bivsi admin dovodi njihove igrace na nas server
Još uvijek ne postoji softwer koji može oboriti samp server,al nažalost postoji dosta balavi lamera koji samo znaju prijetiti kao što je demir.

Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 09:56:48 PRE PODNE
Sad od vas trazim da mi kazete, dali postoji neki program ili nesto sto moze da se ubaci na server da belezi sve IP adrese koje dodju u kontakt sa serverom?
Postoji fajl server log u panelu.

Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 09:56:48 PRE PODNE
Molim vas ako znate da mi pomognete da mu nadjemo IP i pokazemo njegovom provajderu da plati kaznu za hakovanje
Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 10:04:37 PRE PODNE
Pa on bas hoce da ubaci keylogger
Nema razloga da brineš takvi poput njega samo znaju upaliti računar.U svakom slučaju ne primaj nikakve fajlove,ne skidaj ništa i sve će biti ok.




CitatJoš uvijek ne postoji softwer koji može oboriti samp server,al nažalost postoji dosta balavi lamera koji samo znaju prijetiti kao što je demir.

mislis? postoji ljudi koji znaju sta rade  8)

makar i ja mislim da taj samo zna prijetit  :-*

cristiane

Citat: [Magura]G4NG4$TA poslato Maj 04, 2011, 19:19:15 POSLE PODNE
mislis? postoji ljudi koji znaju sta rade  8)
Govorim o softweru koji bi direktno  oborio samp server,postoji za crash i tako te glu*posti.I naravno postoji ljudi koji bi mogli to napraviti,al zaÅ¡to da se zamaraju glu*postima.

Citat: Koksildo poslato Maj 04, 2011, 19:24:10 POSLE PODNE
Citat: [Magura]G4NG4$TA poslato Maj 04, 2011, 19:19:15 POSLE PODNE
mislis? postoji ljudi koji znaju sta rade  8)
Govorim o softweru koji bi direktno  oborio samp server,postoji za crash i tako te glu*posti.I naravno postoji ljudi koji bi mogli to napraviti,al zaÅ¡to da se zamaraju glu*postima.

to je istina, ali za ovo
Citatal zašto da se zamaraju glu*postima.
??? crackeri  :-X

Citat: KoksildoJoš uvijek ne postoji softwer koji može oboriti samp server,al nažalost postoji dosta balavi lamera koji samo znaju prijetiti kao što je demir.

Pa cisto sumnjam da je to samo cista pretnja jer je on bio oborio CroElite i napisao njihov IP, pa su ga uhvatili i hoster im je ugasio server.

A sad su promenili i zeli i nas da skine...

Citat: KoksildoPostoji fajl server log u panelu.

Videcu za ovo, hvala

Citat: KoksildoNema razloga da brineš takvi poput njega samo znaju upaliti računar.U svakom slučaju ne primaj nikakve fajlove,ne skidaj ništa i sve će biti ok.

Ne bojim se ja za mene, pre nego sto ce da ubaci nekom drugom i taj ne znajuci s*ebe server


Ali sve u svemu, hvala za odgovoru, videcu sta mogu da zastitim server


















cristiane

Citat: [Magura]G4NG4$TA poslato Maj 04, 2011, 19:34:25 POSLE PODNE
??? crackeri  :-X
Oni ni ne znaju napraviti program o kojim govorim.

Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 19:44:12 POSLE PODNE
Pa cisto sumnjam da je to samo cista pretnja jer je on bio oborio CroElite i napisao njihov IP, pa su ga uhvatili i hoster im je ugasio server.
Može svaka budala oboriti server,kad je u administraciji.

Citat: Dynnotoze poslato Maj 04, 2011, 19:44:12 POSLE PODNE
Ali sve u svemu, hvala za odgovoru, videcu sta mogu da zastitim server
Nema na čemu,ovdje ide lock.