SA-MP Host (MySql...ili...)dali je moguc i kako?

Započeo U.S.A, Decembar 16, 2009, 16:20:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

U.S.A

Poz ma zanimam me dali je moguce hostati SA-MP Server na obicnom HOSTu (MySql...ili nesto slicno...) i kako?


MYSQL je samo za spremanje accountova i tog..(scriptfilesi)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: U.S.A poslato Decembar 16, 2009, 16:20:53 POSLE PODNE
Poz ma zanimam me dali je moguce hostati SA-MP Server na obicnom HOSTu (MySql...ili nesto slicno...) i kako?

mysql je baza podataka i postoji mogucnost da se iz nje ucitavaju stvari koje bi inace bile u fileovima u scriptfiles folderu, ali na web hostu je nemoguce pokrenuti samp server

Citat: John poslato Decembar 17, 2009, 19:18:00 POSLE PODNE
Citat: U.S.A poslato Decembar 16, 2009, 16:20:53 POSLE PODNE
Poz ma zanimam me dali je moguce hostati SA-MP Server na obicnom HOSTu (MySql...ili nesto slicno...) i kako?

mysql je baza podataka i postoji mogucnost da se iz nje ucitavaju stvari koje bi inace bile u fileovima u scriptfiles folderu, ali na web hostu je nemoguce pokrenuti samp server

na web server mozes ubacit sve osim onih .exe fileova a bez tih nemozes pokrenut server...naravno treba ti i cpanel da upalis tako da nemoze...

Citat: John poslato Decembar 17, 2009, 19:18:00 POSLE PODNE
Citat: U.S.A poslato Decembar 16, 2009, 16:20:53 POSLE PODNE
Poz ma zanimam me dali je moguce hostati SA-MP Server na obicnom HOSTu (MySql...ili nesto slicno...) i kako?

mysql je baza podataka i postoji mogucnost da se iz nje ucitavaju stvari koje bi inace bile u fileovima u scriptfiles folderu, ali na web hostu je nemoguce pokrenuti samp server
ivanovo + moguce je iscitavanje podataka s MYSQL baze na WEB. ;)

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno