[GUI] Rasta Joint.

Započeo Johnny, Maj 02, 2011, 01:34:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Johnny

LOGIN SYSTEM :D

Kada stisnete TAB da vidite ko je na serveru

Text kada pisete:

Evo vam ovu sliku ako zelite ovaj GUI ubacite u san andreas folder gde je instaliran a izbacite stari GUI. xD

Pozdrav :)



Mikic95




Dobar je,počeću i ja da radim ovo,svašta može da se napravi.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



UÄ'eÅ¡ u folder gde ti je instaliran SA:MP i naÄ'eÅ¡ sampgui.png sliku,otvoriÅ¡ je preko nekog od programa za ureÄ'ivanje slika i Å¡araÅ¡,naravno ne po celoj slici nego samo po kvadratićima,pravougaonicima i sl..


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.




Odlicno (:
Respect to:mafica .pwn




hehe, 10/10 odlicna je  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sve je to ljepo divno,al neradi!Ubacio sam sve ljepo al mi prozirno sve...xD  ;)

To je taj Johnny !! :D | Prejako xD 10/10
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.

Radi sad...Bila mi je greška u imenu...Odlicno je ljudi!

Johnny

Hvala vam svima :D :D Potrudicu se danas da uradim jos bolje imam neke ideje u glavi, ime je sampgui1 kada ubacite izbrsite ovo 1  :)