[MAP]Second Kind Of Life | FBI Baza

Započeo [•]SoberMutant[•], Maj 01, 2011, 21:27:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SKOL-RP Mapping Team vam predstavlja FBI Bazu :











Zašto FBI kod nekog nebih bio UNIKATAN (a možda i nije) uvijek crna boja i odmah pored policije , e pa ja sam odlucio drugacije , stavit ih plavo bazu UKRASIT ljepo malo življim bojama i tri zgrade ...

Ona velika Å¡to prekriva ono prema PD-u je glavna zgrada u kojoj će se /duty -at i oruzija uzimat , a one dvi za ukras !  :D  :D

Iako mi ima nonRP stvari jedna od najboljih mapa koje si ti radio i objavljivao ovdije
Cesstitam ;)
8/10

10/10 svidja mi se unikatnost kao i dobra realizacija
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ko ti je pravio ovo? :D
Inace ovo je odlicno za razliku od ostalih tvojih radova.
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 21:30:57 POSLE PODNE od elDar.


Pa i FBI u RL ima aute crne boje... lols... A mapa je ok... 8/10

Sad ti predlazem da se bacis na posao i editujes sve one NON-RP baze

A evo ti moj predlog za barem 2 mafije:

- jednu stavi u neku kucu u Vinewoodu odmah iznad burga, dodaj mafijaska auta i kucu lepo ukrasi..cvecem i jos nekim stvarcicama da se vidi da se radi o bogataskoj mafiji

-drugu isto na tu foru na pocetku Richmana (richman je naselje blizu plaze, isto spojeno sa mullhollandom i vinewoodom i isto ima one velike vile)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

malo su ti objekti non rp.. ali solidno je

7/10

Ovako Za moje mišljenje najjbolje baze koja sam napravio su : 1.Stracci Gang Family 2.FBI Baza 3.Berezutsky Crime Family


o.... hvala , hvala a baÅ¡ sam se potrudio  8) 8)

Prvi tvoj odlican rad
Ma cestitam ;)
10/10 makar je 11/10 ali nemoze se dati 11 od 10 :D
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



XxKeKoxX

9/10 DObra mapa vidi se da je trud ulozen!! svaka cast

normalno čak 25 minuta  ;) , a hvala na pohvalama

ljepo 8/10



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje