[MAP] Benzinska Postaja

Započeo [RTVTDM] Waka-Waka.exe, Maj 01, 2011, 17:01:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Priča:
Jedan mali vlasnik ducana u Los Santosu zapazio je staru, oronulu benzinsku postaju... Stariji ljudi tog kvarta su govorili da je iz 2. Svjetskog rata te da samo cekaju da explodira ostatak goriva u njoj... Tad je taj mali vlasnik ducana dao zadnju kintu i kupio tu benzinsku i uredio je po svojoj volji... Svidja li se vama kako ju je on uredio? Meni se svidja!



Slike?
- Ne, tu je Video!


Video?
- Da, tu je! Klikni na link: http://www.xfire.com/video/45f4a7/


Plz Comment!
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Mislio sma da ce ova biti punoooooo punooooo bolja ali nije :S
6/10 za trud iako lijepo izgleda ja bi tu dodo jos puno toga ;)

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 01, 2011, 17:03:27 POSLE PODNE
Mislio sma da ce ova biti punoooooo punooooo bolja ali nije :S
6/10 za trud iako lijepo izgleda ja bi tu dodo jos puno toga ;)
A... Fora je da tu postoji jos unikatna mehanicarska radionica ali... :D
Nece se to jos objavit, mozda vidite na otvorenju RTV TDM-a (makar sumnjam, jer je mapa RP) ;)
Hvala svima ;)
Area za 20 min (ali TDM mapa ne RP, tako da imajte na umu...)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



nije lose 8/10 samo ko je jos vidio cvijece iz betona i nelici mi bas tako stara jel je u centru a svi tamo prolazimo i vidli bi je nadi neko drugo mjesto i biti ce 11/10 a za koji ti to server stavljas prijedlog















Može to dosta bolje, mada ni ovo nije loÅ¡e ali je - klasika, svi prave burg, opstinu, pumpu i joÅ¡ po neki kafić, mapujte neÅ¡to Å¡to nije RP.  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 01, 2011, 17:15:29 POSLE PODNE
nije lose 8/10 samo ko je jos vidio cvijece iz betona i nelici mi bas tako stara jel je u centru a svi tamo prolazimo i vidli bi je nadi neko drugo mjesto i biti ce 11/10 a za koji ti to server stavljas prijedlog
Nisi skuzio pricu...
Sad vise nije stara, sad je moderna 2 u 1 (puni gorivo i ocisti auto) xD
Prije je bila stara pa je taj mali vlasnik obnovio ;)
Gotti - Evo upravo otvaram temu sa TDM Areom ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



ok to ali sta je onda bas on morao kupiti a i kako ce biti u sred centra stara???















Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 01, 2011, 17:21:20 POSLE PODNE
ok to ali sta je onda bas on morao kupiti a i kako ce biti u sred centra stara???
OMG
Od sad vise ne pisem price -.-'
Pa trebao sam stavit da si ju kupio ti? Shvati, to je INGAME story, dakle, mogao sam staviti da sam kupio ja al stavio sam da je kupio ''mali vlasnik'' ;)
Hvala!
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: [RTVTDM] Waka-Waka.exe poslato Maj 01, 2011, 17:24:03 POSLE PODNE
Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 01, 2011, 17:21:20 POSLE PODNE
ok to ali sta je onda bas on morao kupiti a i kako ce biti u sred centra stara???
OMG
Od sad vise ne pisem price -.-'
Pa trebao sam stavit da si ju kupio ti? Shvati, to je INGAME story, dakle, mogao sam staviti da sam kupio ja al stavio sam da je kupio ''mali vlasnik'' ;)
Hvala!
jos ne kuzis to je u centru i da je bila stara valjda bi ju je grad odnovio samo sto treba naci neko mjesto u pic** materinoj pa bi onda bilo 11/10















ocjena: 6/10
i mislim da su ti priče bespotrebne jer se podforum zove SA:MP slike i video, ne priča i video...


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Hvala svima ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...





Hmm nisi bas puno dodo xD
ali dobra ideja je sa Autopraonicom ;D
5/10