[MAP] San Fierro Garaza

Započeo [RTVTDM] Waka-Waka.exe, Maj 01, 2011, 16:29:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Priča:
Los Santoski investitori dosli su u San Fierro garazu i kupili je... Poceli su uredjivati i uredili je... Ovako sad izgleda!
Slike?
- Ne, Video je tu
Video?
- Da! Klikni na link: http://www.xfire.com/video/45f44c/


Bugs - Samo jedan, jedan objekt leti, to je ispravljeno ali sam snimio ne ispravljeno... Sry nisam stigao snimit ispravljeno...


Comment plz!
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 01, 2011, 16:32:29 POSLE PODNE
sta je tu uradjeno?

3/10
Lampe, lezeci policajci, naplatne kucice ;)
I da, uskoro benzinska (za 10 min^^) i Area 51 (sutra)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




Mafice, nemoj sad :D
Mapa je iskreno za 1/10, nije ona losa nego to je cisto napravljeno za RP da bude RP garaza a ne obicna ;)
PS Hvala svima, ovo su odlicne ocjene za ovakvu mapu ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




0/10 to si samo malo na ulazu dodao nesto a kucice su bile u toj garazi jako lose to je vec samo po sebi editano















Citat: [SA:MP]Cent poslato Maj 01, 2011, 17:17:20 POSLE PODNE
0/10 to si samo malo na ulazu dodao nesto a kucice su bile u toj garazi jako lose to je vec samo po sebi editano
Ja sam dodao objekt za ''naplatu na tim kucicama'' da bude RP
I ovo nije mapa koja ce fascinirat, ovo je najobicniji System naplate u garazama kakve vidjamo u hrvatskoj, srbiji, bosni i svugdje u svijetu ;)
Hvala tebi i hvala svima, prihvacam svacije komentare zato sto sam znam da mapa nije nesto
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



meni je ovo za 5 / 10 , nije baÅ¡ puno objekata , a predočeno nam je kako zapravo izgleda parking u gradskim garazama  ;)


Citat: StjepanS poslato Maj 01, 2011, 18:14:31 POSLE PODNE
2/10 To moze svako pa cak malo dijete koje nikad nije vidila sta je mta ...
Slazem se. Stakla na pocetku nepotrebna i uzasno napravljena. Nagib fenceshita si promasio totalno. Neznam sta jos ima tu xD

Ne bih da dajem ocenu, ali se meni svidjaju ovakve "lagane" RP mape koje samo ulepsavaju izgled i povecajavu RP na serveru, ne volim baze mafija sa ogradom od 100m, 50 kafica u svakoj ulici i svi sa staklima itd..

dobra je
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato Maj 01, 2011, 18:23:27 POSLE PODNE
Ne bih da dajem ocenu, ali se meni svidjaju ovakve "lagane" RP mape koje samo ulepsavaju izgled i povecajavu RP na serveru, ne volim baze mafija sa ogradom od 100m, 50 kafica u svakoj ulici i svi sa staklima itd..

dobra je
sry sta spamam ali slazem se sa gottijem.
Svi pretjeruju sa staklima. Pa dobro idete li vi van ikada? Jesu svi kafici 100% od stakla? Ja u rijeci znam mozda 3 koja imaju pun kurac stakla xD (Klub Boa, Terminal i ima jos jedan al zaboravio sam xD)
Ali fakat ova mapa je fail.

10/10 full RP
Svi komentarisete 1/10 2/10 mozda ovo nije ni malo mapano,bas malo 2/3 objekta,ali je RP,zato kada neko napravi nesto skroz non RP,npr Admin Bazu i natrpa objekata i sve u fullu uradi sem sto je rp 0/10 vi dajete tu 10/10 ma ae bezi,ako je za RP srv onda je 9999999999/10