[Savjet]MySQL

Započeo Retardinjo, Maj 01, 2011, 12:14:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:gta rp
Detaljan opis problema: Moze li mi netko objasnit cemu sluzi MySQL ? dali treba nesto mjenjat u gm ako ga imam?  ???

mySQL ti je baza podtaka, ona radi preko neta i naravno moras je imati u GMu pogledaj BU ma to imas tamo na njihovom podforumu username i password za test pa pogledaj
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Maj 01, 2011, 12:16:53 POSLE PODNE
mySQL ti je baza podtaka, ona radi preko neta i naravno moras je imati u GMu pogledaj BU ma to imas tamo na njihovom podforumu username i password za test pa pogledaj

ok, nisi mi nis reko osim baze podataka!
vidio sam to od BU  :)

Citat: [Magura]G4NG4$TA poslato Maj 01, 2011, 12:19:31 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Maj 01, 2011, 12:16:53 POSLE PODNE
mySQL ti je baza podtaka, ona radi preko neta i naravno moras je imati u GMu pogledaj BU ma to imas tamo na njihovom podforumu username i password za test pa pogledaj

ok, nisi mi nis reko osim baze podataka!
vidio sam to od BU  :)

pasto cu ti jos reci? Tu mozes spremat statse, admin levele i sve slicno i to kontrolirati preko weba omgg oces jos da ti je i napravim?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Maj 01, 2011, 12:16:53 POSLE PODNE
mySQL ti je baza podtaka, ona radi preko neta i naravno moras je imati u GMu pogledaj BU ma to imas tamo na njihovom podforumu username i password za test pa pogledaj

Šta će tamo vidjet bogati? Vidjet će UCP, gdje će se logovat i to je to.

MYsql je unaprijeÄ'eni SQL za baze podataka. Bitno je da se sa MYSQL može baratati sa PHPMYADMIN-om. Znači, moraÅ¡ imati bazu jednu, u nju se upisuju npr, članovi, kuće, poslovi, organizacije, sve se može unijet, al prije toga moraÅ¡ definirati to u skripti da "sa MYSQL" uzima podatke.

Ukoliko nisi prije imao posla sa MYSQL ne prepoučujem ti da radiš to :)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

ma pogledat cu tutove itd.. malo isprobavat  ;)

Correlli

Citat: [A]Michael poslato Maj 01, 2011, 12:43:07 POSLE PODNE
Ukoliko nisi prije imao posla sa MYSQL ne prepoučujem ti da radiš to :)

Onda nikada neće ništa ni naučiti po toj logici, jer kako će se ikada šta naučiti ako ne proba?

ma sta pravite od muhe slona, (My)SQL uopce nije težak, samo treba paziti na sigurnost u izradi sistema...

Nemoj samo bezveze probavat, od toga nema nista, nadji si dobar tut na netu za SQL i onda to primjeni na SQL nativnim funkcijama u sampu ili uzmi neki od mysql pluginova pa tamo to znanje primjenjuj...

Citat: Dude poslato Maj 01, 2011, 14:48:09 POSLE PODNE
ma sta pravite od muhe slona, (My)SQL uopce nije težak, samo treba paziti na sigurnost u izradi sistema...

Nemoj samo bezveze probavat, od toga nema nista, nadji si dobar tut na netu za SQL i onda to primjeni na SQL nativnim funkcijama u sampu ili uzmi neki od mysql pluginova pa tamo to znanje primjenjuj...

hvala na savjetu! djuro