[Pomoc] Server pada

Započeo Gotti747, April 30, 2011, 23:43:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Svoj Freeroam mod od 0
Detaljan opis problema: Server radi 10-tak minuta i onda od jednom "padne", ali u server logu nema nicega i na gamepanelu se prikazuje da server radi. Takodje primetio sam da server sece string tj kada igrac nekad napise npr "testtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt" (ne skoro uvek), server skrati string i ispada "testttttttttttttttt" i od jednom padne.
Dio skripte: Ne znam za sada sta bih mogao da stavim osim OnPlayerText callbacka public OnPlayerText(playerid, text[])
{
   if(Account[playerid][Muted] == 1)
{
SendClientMessage(playerid, 0xE60000FF, "Mutirani ste, niko vas ne moze cuti!");
return 0;
}


   for(new i = 1, j = strlen(text); i < j; i++)
   {
   if ('A' <= text[i] <= 'Z') text[i] |= 0x20;
   }
   return 1;
}

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //


EDIT: mod pada i na kucnom i na hostu  :-\
Poslednja Izmena: April 30, 2011, 23:48:08 POSLE PODNE od [BU][CH:FR] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

de provjeri kod hostinga mozda je do njih to zasto ti server pada....imo sam i ja tih problema i host mi rjesio!

problem je resen bio je do neke Filterscripte provericu danas do koje je (nadam se da je do toga)

I hvala tebi sto si pokusao da pomognes
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 08:51:46 PRE PODNE od [BU][CH:FR] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Meni se isto tako desilo,krivo sam napravio komandu /cc i kad je ukucam samo se server ugasi :D

najcesce vam bude ako niste napravili format
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Znam to sam skontao,

MOD-ovi, ako vec niste hteli/znali da pomognete moze barem lock  :D (sala, postao sam ovo sinoc oko ponoci a resio ujutru u 6) :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri