[MAP] ZombieTech

Započeo [RTVTDM] Waka-Waka.exe, April 30, 2011, 13:56:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Priča:
Area 51 je postala premala za brojne pokuse koje izvodi vlada Republike San Andreasa! Vlada je hitno trazila novi istrazivacki centar za paranormalna stvorenja i izumrle, cudesne vrste... Ova stara zgrada dobro je dosla za ovaj cilj! Zgrada se polako uredjivala i sad je jedna od modernijih u San Fierru! Ovaj novi istrazivacki centar nazvan je ZombieTech. U centru ZombieTech u poslijednjih 3 godine rada zabiljezeni su mnogi slucaji levitiranja, sitnih explozija, cudesnih svjetlucanja, ozdravljenja, oboljenja... Sve to ovaj istrazivacki centar cini cudnim i zanimljivim za obicne smrtnike koji svom silom zele uci u ovu zgradu! Danas je Vlada Republike San Andreasa otvorila ovu tajnovitu zgradu za novinare! Pokazat cemo vam video snimljen mobitelom koji govore u cudesnosti tog mjesta! Uzivajte!


- Vrijeme izrade: 35 minuta
- Naziv projekta: ZombieTech
- Izradio: BestOne.exe (Waka-Waka.exe)
- Ideja: BestOne.exe (Waka-Waka.exe)


Slike?
- Ne, tu je Video!
- Slika ce mozda biti u 2.0!


Video?
- Da, tu je!
- Klikni na slijedeci link: http://www.xfire.com/video/45dee1/


Komentari su dobrodosli
Kritike su takodjer dobrodosle
Ocjenjujte od 1 do 10...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Nisi bas dobro uklopio one stepenice 8/10










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda



Dobra je mapa, 10/10

samo jel ta zgrada bila otvorena iznutra pa si ti dodao stepenice i ove objekte iz laboratorije ili.. ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU][CH:FR] Gotti747 poslato April 30, 2011, 14:02:46 POSLE PODNE
Dobra je mapa, 10/10

samo jel ta zgrada bila otvorena iznutra pa si ti dodao stepenice i ove objekte iz laboratorije ili.. ?
Zgrada je imala samo onaj ''spomenik'' veliki i to je to, i prazan prostor, i one zable ZomboTech :D
Inace, hvala svima ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Svaka cast (;
10/10
Respect to:mafica .pwn







Thx...
Uskoro Area 51 isto u ovom stilu :D
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




solidno 8/10  ;) ;) ;) ;) ;)
                                                                                                                                             

RESPECT za skriptera  AHMED_SCUTRAS-a[[YUnitedBalkanRP]]

Hvala svima ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



jedva cekam areu :D
inace ovo 10/10
CH Player || Pr0 vs-eR