Virtual Roleplay | Parking Sistem

Započeo k@lu, April 30, 2011, 10:50:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Virtual Roleplay | Parking Sistem

Radi se o parking sitemu koji ce se nalaziti na Virtual RP.Slab mi je net da upload pa da snimam sve ovo , pa sam odlucio slikati.Cim se internet poboljsa snimicu video.

Mali opis parking sistema:
Naime kada dodjete do platforme sa autom , kucanjem komande /parking lift se dize na gornji sprat.Kada vas podignem na gornji sprat na njemu imate mjesta da parkirate auto.Naravno parking se naplacuje.


Slike:







Napominjem: Na video ce se mnogo bolje vidjeti.Za sada sam postavio slike a u toku dana ce biti postavljen video na kome ce se sve ovo bolje vidjeti.
Credits:elDar.
Uzivajte
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 22:00:24 POSLE PODNE od k@lu

Johnny

Odlicno svidja mi se unikatna ideja je parking a lift od correllija 10/10 :)  ;D ;)

Hvala na finim ocjenama i komentarima. Lift nije kao kod njega , kada postavim video vidjece se jasno.

Dalji tok servera i napredovanje mozete pratiti na forumu: www.virtual-gaming.raserv.info

...Neno...

Mislim da je ovo mod od Red Country,ispravi me ako gresim.

Malo su neprecizno stakla postavljena,ostalo,sve 10 !

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato April 30, 2011, 11:01:03 PRE PODNE
Mislim da je ovo mod od Red Country,ispravi me ako gresim.

Malo su neprecizno stakla postavljena,ostalo,sve 10 !

Da to je taj mod samo uradjen edit moda.Buduci mod na Virtual Roleplay. Hvala na ocjeni



Jeste ovo je mod Red County koji sam ja radio...
Sve su ovo moje mape, znaci sve na serveru napravljeno od mene :)

A kopirano nije, jer je ovo davno radjeno...
Poslednja Izmena: April 30, 2011, 11:32:02 PRE PODNE od elDar.

Hvala svima na komentarima i ocjenama.
elDar.: Hvala na svemu za ovaj mod :) Napravicu sto veci edit :D

Posjetite nas na nasem forumu : www.virtual-gaming.raserv.info
Poslednja Izmena: April 30, 2011, 12:42:43 POSLE PODNE od k@lu

Mod je perfect,a mod je dobio od rydera jer ryderu netreba pa mu je dao...Slike su lepe sve lepo :)

EDIT: nemojte se javljat na PM kao da vam treba ovaj mod jer ga necete dobiti!Ryder je obeco da ce samo kalu dobit i to je to.
Poslednja Izmena: April 30, 2011, 13:04:25 POSLE PODNE od Markomen
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Citat: Markomen poslato April 30, 2011, 13:02:39 POSLE PODNE
Mod je perfect,a mod je dobio od rydera jer ryderu netreba pa mu je dao...Slike su lepe sve lepo :)

Hvala na komentaru.Mod jeste dobar , ryder je dao meni mod to ti je donekle istina , ostatak nezanas zbog toga te molim da se nemjesas tamo gdje ti nije mjesto.

Gunex

9.5/10 zbog stakla
stavi gde je ovo odvojeno staklo stavi stubove bice lepse al super ej ovo dobra unikatna ideja

Citat: k@lu poslato April 30, 2011, 13:04:59 POSLE PODNE
Citat: Markomen poslato April 30, 2011, 13:02:39 POSLE PODNE
Mod je perfect,a mod je dobio od rydera jer ryderu netreba pa mu je dao...Slike su lepe sve lepo :)

Hvala na komentaru.Mod jeste dobar , ryder je dao meni mod to ti je donekle istina , ostatak nezanas zbog toga te molim da se nemjesas tamo gdje ti nije mjesto.
Ma dobro nego samo proveravam nego idi na Skype trazi te Ryder.
EDIT:
Ne mesam se i mnogo me briga to je on odlucio da ti da mod ne ja idi sada na skype trazi te
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Hvala na ocjenama.Uskoro jos slika sa Virtual Roleplay.Takodje uskoro najavljujemo i beta test.Do tada posjetite nas forum.Forum:www.virtual-gaming.raserv.info

neznam zasto ovo pokazujes posto nisi to radio...  :-[