[SZ] Samp-Zone [SZ] RolePlay 0.3c 188.40.66.75:7709 Update

Započeo sampzone, April 29, 2011, 23:32:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Svaka budale a moze da skonta da je Revens je edit ali je takoder edit United starog moda -.-" mene niste nasamarili samo ste druge objekte postavili i sve .... tako da pola opisa cista laz -.-"

Citat: Djankaa poslato April 30, 2011, 19:18:08 POSLE PODNE
Svaka budale a moze da skonta da je Revens je edit ali je takoder edit United starog moda -.-" mene niste nasamarili samo ste druge objekte postavili i sve .... tako da pola opisa cista laz -.-"

Dali je zabranjeno imati na serveru stari United mod? Postavljen je na forum to jest objavljen da ga svi koriste.Ko zeli moze igrati samo nerazumijem kako su oni to tebe "nasamarili"

Aj citaj opis ! Skini United stari mod pricaju lazi da su stavljali jos bandi mafija aaaa sve sveeeeee bande mafije su istog imena iste baze i na starom united modu tocno njih sesnest zato ....

Citat: Djankaa poslato April 30, 2011, 19:24:35 POSLE PODNE
Aj citaj opis ! Skini United stari mod pricaju lazi da su stavljali jos bandi mafija aaaa sve sveeeeee bande mafije su istog imena iste baze i na starom united modu tocno njih sesnest zato ....

I jos jednom pitam kakve to veze ima? Dali je to mozda zabranjeno? Predlazem ti da procitas pravila.

Izvinjavam se za spam.

cristiane

Citat: k@lu poslato April 30, 2011, 19:22:18 POSLE PODNE
Dali je zabranjeno imati na serveru stari United mod? Postavljen je na forum to jest objavljen da ga svi koriste.
Dozvoljeno je koristiti svaki gamemod koji je ovdje objavljen,al zabranjeno je ime kopirati.I ovo što piše "Dobrodošli na United RolePlay" ne obračam pažnju,jer United je ugašen zauvijek.Naravno i dalje stojim iza toga da štitim kopiranje tog imena,al po meni ovo nije nikakvo kopiranje.

Gunex

Citat: Classico poslato April 30, 2011, 15:00:35 POSLE PODNE
Covjece previse pametujes pusti narod nek radi sto zeli,samo znas kritikovati...Nije ni tvoj server cvijece

Ma ne ja samo kazem sta mi se svidja a sta ne

ONTOPIC : Ja ti želim sreću sa serverom ko svakom drugom !

OFFTOPIC : Pa Gunex , ja mislim da se tebi niÅ¡ta nesviÄ'a i pljuvaÅ¡ po mojim mapa kao dokaz , nemožeÅ¡ samo napisat npr ... 1 /10 i neki normalni komentar , nego si mi morao reći za MS 13 bazu , Non-RP mici to da nitko nevidi (ja mis da je tako ) ako je mapa za 1 , pa reci ljepo 1/10 i ljep razlog zaÅ¡to a ne : '' MICI TO DA NITKO NEVIDI ''

Citat: Gunex poslato April 30, 2011, 19:55:21 POSLE PODNE
Citat: Classico poslato April 30, 2011, 15:00:35 POSLE PODNE
Covjece previse pametujes pusti narod nek radi sto zeli,samo znas kritikovati...Nije ni tvoj server cvijece

Ma ne ja samo kazem sta mi se svidja a sta ne


Ok ti samo kazes sta ti se svidja a sta ne,ali evo npr. tvoj mod je edit Faction Game-a,sta bih ja trebao pljuvati po tudjim serv. naravno da ne...


samo da kazem Gunexu da mu je krivo zato sto od kada sam ja otvorio server (tj nas 3) imamo cjelo vrijeme vise igraca nego on koji je otvorio rpije 3 mjeseca i vise....znam da nisam puno doradjivo na serveru al svakim danom sve vise novog stavljamo....a i neko je rekao da je ovo ravens edit pa to ja u ssvakoj svojoj temi govorim i nemam namjeru da nikoga nasamarim niti sta slicno a on moze da se sada hvali da je on neki odlicam skripter da odna kuzmi modove....hahahaha grdno se prevario.....hvala za pohvale!

Citat: sampzone poslato April 30, 2011, 21:34:24 POSLE PODNE
samo da kazem Gunexu da mu je krivo zato sto od kada sam ja otvorio server (tj nas 3) imamo cjelo vrijeme vise igraca nego on koji je otvorio rpije 3 mjeseca i vise....znam da nisam puno doradjivo na serveru al svakim danom sve vise novog stavljamo....a i neko je rekao da je ovo ravens edit pa to ja u ssvakoj svojoj temi govorim i nemam namjeru da nikoga nasamarim niti sta slicno a on moze da se sada hvali da je on neki odlicam skripter da odna kuzmi modove....hahahaha grdno se prevario.....hvala za pohvale!

Evo ti jedan savjet od mene to jest komentar ma nazovi to kako god hoces:
Nije vrti se sve oko igraca bolje imati 20 rp igraca koji postuju rp pravila nego 40 koji veze nemaju o rp.Tako da glavno ti je da rp bude na mjestu a kada to vide neki igraci sami ce doci na serv ;)



Fino, samo sto ce bandama kapije od 10 metara?

Opis 7/10