[MAP]Second Kind Of Life | MCT Izmjena

Započeo [•]SoberMutant[•], April 29, 2011, 21:04:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



SKOL-RP Mapping Team vam predstavlja novu izmjenu Mountain Cloud Triads baze , uživajte ako se može uživat !











Bazu sam izmjenio jer se prosla bila katastrofalna !


Poslednja Izmena: April 30, 2011, 14:43:33 POSLE PODNE od |SKOL|DonRonaldo

znam...oh brate,ja sam ti vise scripter nego mapper xD

Tako, ruzno...
4/10
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



pa poslušat ću vas , zato što sam ja tek počeo mappat prije nekoliko dana ... neide mi još

Citat: crozzer poslato April 29, 2011, 21:28:11 POSLE PODNE
I ja sam pocetnik,ali vidim greske...
Nemora svaki drugi post biti tvoj editaj prosli vec si u ovoj temi imas 4 ili 5 postova  >:(





Evo ovako , buduci da mapa nista nevalja  :D  :D , neće bit na serveru , MCT će dobit novu puno bolju bazu ! Hvala, i ja mislim da je lose , zato neće bit na SKOLU

6/10....Zar vi morate odma popljuvati lika ako mu nesto nevalja....Covek se trudi ali mozda mu ne ide od ruke mozda nema ideja i toga

Ako mislis da ti server bude HARD RP ne znam zasto ogradjujes baze mafija kao da su nzm ni ja sta.. jednostavno napravi im neku mafijasku kucu, ispred dodaj auta.. nece smeti niko da im prilazi..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

svejedno nije MCT bande ovo je mafija , vidjet ćeš bazu od MS-13 , ali ovo je za mafiju , kolko ja znam mafijaši su bogatiji ??? zar ne

Da ali nisu izolovani kao da imaju pticiji grip ?

Imas na VineWoodu dosta dobrih kuca koje bi ja koristio za baze mafija (kazem ja, ali na balkanu se igra RP wannabe), jbg.
Poslednja Izmena: April 30, 2011, 10:25:02 PRE PODNE od [BU][CH:FR] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri