Zabada mi server

Započeo TheMonk, April 29, 2011, 00:58:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako,nisam znao kako da stavim naslov pa sam odvalio ovako.Problem je u tome sto kad otvorim kucni server i moj drug udje na njega,i ja kad ukucam nesto,ne vidi mi se u chatu,tek posle nekog vremena mi se pojavi,a kod mog druga je kako mi je on reko sve normalno,znaci samo kod mene tako.Na drugim serverima je sve ok,samo kad otvorim kucni mi se to desava.Ne skidam nista,sve mi iskljuceno.Internet mi je IKOM (kablovsku) i ima 3mb.Ako neko mozda zna u cemu je problem,bio bih mu zahvalan da mi pomogne.

Citat: [BF] Monk poslato April 29, 2011, 00:58:49 PRE PODNE
E ovako,nisam znao kako da stavim naslov pa sam odvalio ovako.Problem je u tome sto kad otvorim kucni server i moj drug udje na njega,i ja kad ukucam nesto,ne vidi mi se u chatu,tek posle nekog vremena mi se pojavi,a kod mog druga je kako mi je on reko sve normalno,znaci samo kod mene tako.Na drugim serverima je sve ok,samo kad otvorim kucni mi se to desava.Ne skidam nista,sve mi iskljuceno.Internet mi je IKOM (kablovsku) i ima 3mb.Ako neko mozda zna u cemu je problem,bio bih mu zahvalan da mi pomogne.
Mislim da te nisam dobro razumeo,jer tvoj drug ne vidi opste sta pises ili vidi nakon nekog vremena?

EDIT: mozda ti laga?Jer si proverio ping?
Ili ugasi XFIRE/SKYPE/MSN ako si na to mislio?
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

moze ti biti zbog kompa ili interneta....
i meni se to nekad zna desit... kad imam fb,skype,msn ukljucen i idem testat...xD
moj savjet...iskljuci sve...samo samp-server.exe ostavi ukljucenim...

Ma radilo mi je ranije sve ok,nego sad u poslednje vreme mi se to desava,10 sekundi mi je normano i onda posle kad ukucam nesto tek posle par minuta se pojavi.Moj drug moze da vidi to sto pisem,njemu je sve ok.

to je dotebe,kad palis kucni ugasi sve ostalo (msn,internet explorere,torent,xfire itd.)

Citat: .:RTV:. poslato April 29, 2011, 09:30:41 PRE PODNE
to je dotebe,kad palis kucni ugasi sve ostalo (msn,internet explorere,torent,xfire itd.)

Reko sam vec! Sve je ugaseno,a i da je do toga,bagovalo bi mi i na ostalim serverima.