[Pomoc] Sve ubrzano

Započeo ``G´´, April 28, 2011, 17:59:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Eo ovako ja kad uden u MTA sve normalno radi sve super i kad postavljan objekte sve je normalno al kad iden testat sve mi je ubrzano -.- jel zna neko mozda do cega je??

Citat: ``G´´ poslato April 28, 2011, 17:59:17 POSLE PODNE
Eo ovako ja kad uden u MTA sve normalno radi sve super i kad postavljan objekte sve je normalno al kad iden testat sve mi je ubrzano -.- jel zna neko mozda do cega je??
Mislim da si caprkao nesto kak udjes u test sa F5 i onda da si radi onesto u F1,ako si dirao reci i ja cu ti nac rijesenje.

Kad se spawnujes, ides F1, i tu negde nadjes Speed ili Gamespeed, stavis na normalno

nije to na F1 nego u sittings i to sam proba stavia san GameSpeed na -2 i opet je ubrzano a na F1 nisan nista Ceprka samo ako bi zamrznia vrime nekad da testam ili da spawnam auto/motor -.-''

Edit: kad stavim speed na F1 na 0.2 onda mi je normalno a kad je na 1 ili 0.5 onda je ubrzano a da negovorim za 2 i 3 -.-''
Poslednja Izmena: April 28, 2011, 18:19:13 POSLE PODNE od ``G´´

Citat: ``G´´ poslato April 28, 2011, 18:16:31 POSLE PODNE
nije to na F1 nego u sittings i to sam proba stavia san GameSpeed na -2 i opet je ubrzano a na F1 nisan nista Ceprka samo ako bi zamrznia vrime nekad da testam ili da spawnam auto/motor -.-''

Edit: kad stavim speed na F1 na 0.2 onda mi je normalno a kad je na 1 ili 0.5 onda je ubrzano a da negovorim za 2 i 3 -.-''
pa stavi 0.3 i sta os jbt radi ti normalno.
Ovo je rijeseno,koliko ja znam :P

MA zivcira me onaj usporeni zvuk -.-'' a i onda svaki put moran minjat na 0.3 a to mi se neda -.-''

Citat: ``G´´ poslato April 28, 2011, 18:27:04 POSLE PODNE
MA zivcira me onaj usporeni zvuk -.-'' a i onda svaki put moran minjat na 0.3 a to mi se neda -.-''

probaj promijenuti pa snimiti ako ima ili nekako da ti uvjek bude 0.3 speed ili 0.2..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Eh eh eh vise ne pomazi ni kad stavin na 0.2 na momente je usporeno skroz na momente ubrzano do daske -.-'' daj pomagajte ako je neko ima isti problem -.-''

Citat: ``G´´ poslato April 28, 2011, 18:34:14 POSLE PODNE
Eh eh eh vise ne pomazi ni kad stavin na 0.2 na momente je usporeno skroz na momente ubrzano do daske -.-'' daj pomagajte ako je neko ima isti problem -.-''

nije mi nikad bilo.. tako da neznam sto ti vise mogu pomoci i reci osim da skines novi mta sa ovog foruma :) a stari izbrisi sve sve detaljno samo ostavi snimljene mape sto si radio..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine


Skini najnovije Drajvere za Procesor,jer ti ima ubrzan Takt,sve bi ti igrice trebali biti ubrzane,ja sam taj problem imao 6 mjeseci  :D

Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 28, 2011, 18:38:39 POSLE PODNE
Skini najnovije Drajvere za Procesor,jer ti ima ubrzan Takt,sve bi ti igrice trebali biti ubrzane,ja sam taj problem imao 6 mjeseci  :D

Ubrzan mi je samo GTA SA i MTA SA sve ostale rade perfektno daj mi odakle mogu skinit te drajvere

Citat: ``G´´ poslato April 28, 2011, 18:40:06 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 28, 2011, 18:38:39 POSLE PODNE
Skini najnovije Drajvere za Procesor,jer ti ima ubrzan Takt,sve bi ti igrice trebali biti ubrzane,ja sam taj problem imao 6 mjeseci  :D

Ubrzan mi je samo GTA SA i MTA SA sve ostale rade perfektno daj mi odakle mogu skinit te drajvere
Ne mozemo mi tebi dat drivere kada ne znamo kakav ti je komp.
Otisao si u offtopic jer je ovo u vezi MTA a ti pitas drivere

Pa MTA mi neradi radi toga znaci da ima veze s MTA znaci da nije offtopik  :D

Pa daj mi samo link di imaju driveri za skinit pa cu ja nac koji mi triba

Slike, video ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri