[pomoc]co.cc domena

Započeo FireMan, April 28, 2011, 12:55:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uzeo sam hosting kod gamehosting.rs i dobio free web host i sad trebam registrirat co.cc domenu i to sam napravio ali kako da ja sad setup domenu jer tamo pise da trebam unjet ime servera i ja kucam gamehosting.rs i nece,ako neko ima skype i registrirao je co.cc domenu molim ga da mi se javi na skype david_saric ili u ovoj temi
Hvala

Slušaj ovako.

NAMESERVER- Da ti ne objašnjavam stručno šta je, jer nečeš skontat, uglavnom to nije Ime Servera, već "TZV. Ime servera koji ce povezati domenu i hosting".

Samo što trebaš jeste poslati PM hosteru, i pitati za Ime Nameservera.

Namserver si morao dobiti u mailu kada si registrovao hosting, jel imaš taj mail koji si dobio od Providera?
Poslednja Izmena: April 28, 2011, 13:06:43 POSLE PODNE od Michael.G


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]


Citat: Dave poslato April 28, 2011, 15:15:38 POSLE PODNE
Zna li neko koj nameserver ima gamehosting.rs

Morao ti je doć u E-Mailu kad si dobijao ostale informacije..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Ali meni je doslo da za free host se obratim preko maila,nista za free host nije u mailu,samo na gamehosting.rs pise da za free web host pitam

Citat: Dave poslato April 28, 2011, 15:20:42 POSLE PODNE
Ali meni je doslo da za free host se obratim preko maila,nista za free host nije u mailu,samo na gamehosting.rs pise da za free web host pitam

pa jednostavno kontaktiraj hostera i nek ti on rece te podatke.. -.-
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Citat: Dave poslato April 28, 2011, 15:20:42 POSLE PODNE
Ali meni je doslo da za free host se obratim preko maila,nista za free host nije u mailu,samo na gamehosting.rs pise da za free web host pitam

Otvoriš email, ukucaš njihov mail koji je već, i napišeš slijedeće.

Trebaju mi imena vaših Nameservera, hvala.

Dobiješ odgovor, i napišeš ga ovdje ja ti dalje kažem šta ćeš i to je to.. Pa nije atomska fizika brate mili..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]