Ajfelova kula map made by: micke95

Započeo micke95, April 26, 2011, 18:58:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako napravio sam ovu mapu ima vec jedno 2 nedelje ali nisam nikako uspeo da ubacim klip na youtube, pa sam slikao neke slike. Ali i sa slikanjem imam problem... ja pretisnem F12 i slika i kada ponovo pretisnem da slikam ono mi ne slika i samo imam nekoliko slika u mta folderu :(
Ocenite ovaj rad 1/10

Slike
http://img826.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20110426180433.png
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 18:59:52 POSLE PODNE od micke95

Niceee.....

Off:Imas XF i koji ti je nick na XF ako imas...




Looks cool,mada si mogao malo detaljnije da uradiš ove donje delove :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Zanimljiva i unikatna ideja, 10/10, poradi malo na detaljima.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri




Zanimljiva mapa, napravi ga jos viseg i ljepseg, nemoj stat na ovome.


Odlicno :D

9/10
Ima par sitnica za promjeniti :D

inace Odlicno :D



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

hvala vam ljudi :) :) :* znam da mesto nije dobro ali sam morao tu posto je jedino tu kao trava neka :D :D :D a i ima dovoljno prostora :P a na kojim detaljima da uradim ???? :D vi slobodno kazite da bi znao :P hvala jos jednom

...Neno...

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 26, 2011, 22:18:14 POSLE PODNE
Zanimljiva i unikatna ideja, 10/10, poradi malo na detaljima.
Ideja bas i nije unikatna jer sam ja prvi uradio Ajfelov Toranj.

@micke - 10/10 za mapu