[Pomoc] MTA 0.3c Objekti

Započeo ``G´´, April 26, 2011, 13:01:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: U ovom slucaju MTA 1.0.5
Detaljan opis problema: ja kad dodam ove nove objekte i udem u MTA pise mi da ima tih objekata i to je sve ljepo i krasno samo ja odaberem neki objekt i pise mi npr. helmet25 a zapravo mi je neki skroz 2586-i objekt neki interier -.-'' zasto?? i kako to sredit?? (nemojte mi davat link od SAMP foruma jer neznan eng -.-'')

S. Moderator:

-Promijenit prefix [ Pomoc ] u [Pomoc]
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 13:47:09 POSLE PODNE od BloodMaster.amx

Ako si skinuo ovaj MTA:

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=22804.0

za pocetak ti rade samo 0.3C RC_3_part 1 objekti, a ti si verovatno kliknuo na objekat koji ne pripada toj kategoriji, idi na taj link i pogledaj kako da ubacis i objekte iz drugih kategorija.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

MOD: Opomena za spam, tema je prvo bila u pdf-u "Pomoc u vezi PAWN skriptanja" pa je ovde prebacena.
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 14:33:59 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]




ok to san skuzia samo da ne otvaram drugu temu jel mi mozes objasnit kako to ubacit na server cita san onaj tutorijal i sve napravin po tome i kad iden load-at sscanf fail-a mi to -.-'' i di treba ic onaj folder sscanf??

pa skini sscanf plugin i dodaj na kucni server
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

nerazumis me, skinia san sscanf i plugin doda i doda san ono u include al ima jos jedan folder "sscanf" i neznan di triba s njim

kakav jos jedan folder? ne razumem te nista.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

taj sscanf folder ti ne treba, to je nesto kako je on radit sta mos tu uredi tbalbalbalbla netreba ti
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


omggggggggg taj folder ti ne treba!!!!!!!!!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Vanilla ako ga stavim tako nemoze mi pokrenit consolu uopce -.-'' ok ako netreba onda nekuzin zasto mi nece da load-a FS newobj_converter

Radi po postupku koji sam ja opisao i ne mozes da pogresis.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

uspia san al cini mi se da na MTA 1.0.5. ne rade ti objekti jer bi napravia sve po postupku i opet bi mi bili originalni objekti a na 1.0.4. san uspia iz prve

Onda instaliraj 1.0.4
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jesan sve je rjeseno moze i ovo lock ;)