Pitanje, zanima me vaše mišljenje

Započeo Slay, April 25, 2011, 22:48:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ako hoces dacu ti IP, javi mi se na PM.. ip servera gde testiram mod sa kojim sam se prijavio za 2 nova CH servera, inace radi se o Freeroamu (stunt+drive+fly+dm), a uskoro planiram da dodam neke mini misije, mozda trke i to :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Po meni dobar DM mode,što ti to možeš uraditi.

off:Ne radiš više za Full Space?

Citat: Koksildo poslato April 25, 2011, 23:25:30 POSLE PODNE
off:Ne radiš više za Full Space?

Da radio sam mod, i još ga radim, a razlog zašto ne ide na Full Space server je zato jer ne mogu čekati dok ja završim taj mod iako je pri kraju i onda sam odlučio da ću prodati taj mod kada ga završim jer nemam volje voditi RP server, treba puno vremena i živaca ;)

Taj mod radim od sredine 8 mj. prošle god. znaći oko 8/9 mj. već radim na tom modu.
Kristijan Stipić

Moj prijedlog kad tebe već zanima to skriptanje i to sve(bar kolko sam skužio), da odeš na MTA i tamo otvoriš neki jeben DM server, jer tamo manjka dobrih kvalitetnih DM servera a tolko mogućnosti ima. A u vezi sampa i njegovim modova večinom to igra RP i ako misliš kakav mod na balkanu bi bio najbolji mislim da znaš, a to je rp. Svi tu govore stunt/freeroam bilo je to već na balkanu pa niko živ nije igrao. Pa to je balkan express prije bio pa je bio prazan stalno.




Johnny

Moj predlog ti je da uradis Balkan Ultras  kao fora navijaci svi sa balkana imaju palice bokser itd... ja sam pravio stadion mogu ga zavristi ako oces i onda severna tribina i igrac ukuca /baklja i stvori mu se onaj objekat baklja i tako..  (Luda ideja)  :D


Ima blagajna na stadijonu kupujes karte imate /vodja chat de vide svi koji su na otakmici Crvena Zvezda pise ((VODJA)) Johnny_Edward: Zvezda oOoOOO itd..
Vamo neki iz partizana crnim slovima ((VODJA)) Name_Lastname: Napred partizan.

napravis neke kvartove i neko okupljaliste gde ce da se tuku huligani. Napravis nekoga da igraju fudbal 5 na 5 ((Ja sam napravio i golove i sve)) Imam dosta ideja al malo ko zna sve to da uradi :D Necu vise xD

Ulavnom DM serv.
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 01:52:16 PRE PODNE od Johnny[E]

Probaj mapat jednu dobru stunt mapu pa ces vidit kako je tesko...

Racing/Stunt udji na neki MTA server naprimer DDC i vidi to i mozda ti se i svidi  8)

Citat: Luka P. poslato April 26, 2011, 02:41:30 PRE PODNE
Ako ne planiraš raditi RPG, nemoj ništa. Neće ti to proći ovdje kod nas. Žalosno, ali istinito. Ili radi neku drugu vrstu, ali nemoj da bude na nekom od "balkanskih" jezika.

Da istina. Nisam ja ni rekao da ću otvarati server ja sam samo pitao za mišljenje oko moda. ;)


Kristijan Stipić

Ti sta god da uhvatis u ruke tebi to uspe jer si ti uvek imao volje i zelje da uspes da napravis svaku ideju. Ja bih ti preporucio da napravis neki All in One Server na kom ce biti sve. I to bi najbolje bilo da skripta bude dvojezicna kako bi mogli da igraju i stranci i nasi igraci... RPG-ova je mnogo i mislim da se stvarno nemoze uspeti jer je stvarno mnogo dobrih servera i svaki novi server je u roleplay fazonu sto je malo jadno jer nemogu verovati da ljudi neshvataju da jednostavno nemogu uspeti...
Lep Pozdrav Kiki od
Plawi aka JoKeR (LG ili FullSpace ako se secas mene  ;))

Citat: Johnny[E] poslato April 26, 2011, 01:42:10 PRE PODNE
Moj predlog ti je da uradis Balkan Ultras  kao fora navijaci svi sa balkana imaju palice bokser itd... ja sam pravio stadion mogu ga zavristi ako oces i onda severna tribina i igrac ukuca /baklja i stvori mu se onaj objekat baklja i tako..  (Luda ideja)  :D


Ima blagajna na stadijonu kupujes karte imate /vodja chat de vide svi koji su na otakmici Crvena Zvezda pise ((VODJA)) Johnny_Edward: Zvezda oOoOOO itd..
Vamo neki iz partizana crnim slovima ((VODJA)) Name_Lastname: Napred partizan.

napravis neke kvartove i neko okupljaliste gde ce da se tuku huligani. Napravis nekoga da igraju fudbal 5 na 5 ((Ja sam napravio i golove i sve)) Imam dosta ideja al malo ko zna sve to da uradi :D Necu vise xD

Ulavnom DM serv.

U glavnom to za balkan ultras je moja ideja i ja vec radim takav server... evo i u potpisu mi je a prije je i bila slika balkan ultras tako da bi te zamolio da ne siris tu ideju  :P
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 13:57:32 POSLE PODNE od [TP]Wujo97
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

Trucking server s dobrom skriptom bi definitivno ovdje uspio! Imao sam 13/25 igraca na serveru dok sam drzao svoj trucking.
Drzi ugled na ovo: 188.165.199.40:7500

Citat: [AG] Vilko poslato April 26, 2011, 15:49:33 POSLE PODNE
Trucking server s dobrom skriptom bi definitivno ovdje uspio! Imao sam 13/25 igraca na serveru dok sam drzao svoj trucking.
Drzi ugled na ovo: 188.165.199.40:7500
Vidio sam taj server. Uglavnom, hvala svima na pomoći pomogli ste mi neki više neki manje ali nije važno hvala svima podjednako ;)
Kristijan Stipić