Pitanje, zanima me vaše mišljenje

Započeo Slay, April 25, 2011, 22:48:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Znači zanima me koju vrstu servera je po vama najbolje napraviti? Jer gledam, previše RP servera odnosno previše konkurencije, a i Correlli uskoro otvara Little Italy pa mislim da bi bilo jako teško i trebalo bi puno vremena da se napravi RP mod koji će moći mjeriti se sa takvim konkurentima.

Sada da vam pojednostavim kakav bi odgovor odnosno mišljenje htio ćuti.

Želio bi znati, koju vrstu servera bi po vama najbolje uspjela na Balkanu osim RP i da mi kažete šta na tom serveru mora biti posebno.

Npr. Freeroam > Da ima puno race eventa tj. puno race mogućnosti

Da ponovim, razlog zašto bi htio pokrenuti neku zabavnu gaming zajednicu koja će biti isključivo da se igraći SA:MP-a mogu malo odmoriti od RP gaminga. Na Balkanu nisam još vidio da je ijedna takva zajednica uspjela, a bilo ih je. Moj cilj bi bio da se napravi ne tako ozbiljna zajednica nego neka koja će stvarno biti ovdje samo za zezanciju, a opet će imati svoja pravila. Sada bih vas molio da mi malo olakšate, jer me zanima vaše mišljenje o svemu ovome kako dobro tako i loše mišljenje sve je dobrodošlo :)
Kristijan Stipić

poznaticovik

To je meni i BloodMasteru bilo na pameti jedan odličan Freeroam/Stunt server ali bilo bi jako profesionalnosti ne sad propasti puno.

Po meni Freeroam zato što s njime možeš imati jako puno igraća , pogotovo ako je na engleskom i ako se brineš o njemu.

Ja vec radim Freeroam za CroHerzu, dvojezicna skripta, 90% stvari u dijalogu, mape sa 0.3c objektima itd..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ja isto radim svoj stunt/freeroam/dm server,eto imas cak i onaj GM sto ga uredivam, meni su stvarno RP  dosadili, samo svdanje, nemozes se opustiti,a na ovim stunt/freeroam samo se zafrkavas, itd.
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √



DD / DM Racing

Ako si ikad igrao na MTA serverima imas DD i DM Racing, DM racing je utrka normalna, ko prije dode, tj. ko na kraj prvi dode, uzima hunter i s njim pokusava druge igrace koji su jos "zaostali" sprijeciti da bi dosli do Huntera, DD je Derby, neki uzviseni teren, i tada se igraci guraju (s vozilima naravno), ko ostane zadnji na terenu pobjednik.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

poznaticovik

Citat: LuKsA poslato April 25, 2011, 23:07:47 POSLE PODNE
DD / DM Racing

Ako si ikad igrao na MTA serverima imas DD i DM Racing, DM racing je utrka normalna, ko prije dode, tj. ko na kraj prvi dode, uzima hunter i s njim pokusava druge igrace koji su jos "zaostali" sprijeciti da bi dosli do Huntera, DD je Derby, neki uzviseni teren, i tada se igraci guraju (s vozilima naravno), ko ostane zadnji na terenu pobjednik.

Zašto nebi bilo sve skupa Freeroam? Derby to jako volim igram na NSG serveru , nek bude sve recimo Stunt/DM/Derby/Parkour itd.

Citat: [BRP] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 25, 2011, 23:09:10 POSLE PODNE
ovo sto sam reko stunt/freeroam , tu mozes i uklopit trucking,ono da mod ima bas sve, pa koja DM arena razlicitih tipova,Trucking dostavljanje preko otoka,mozes cak napravit dvojezicnu skriptu koja bi "Jebala majke"

Tako je.. Moze sve u jednom ali bi bilo glupo... Preporuka :

STUNT + DM - znaci timovi za dm i + stunt zone

STUNT + TRUCKING - tj stunt i trucking misije


Moje mišljenje o stunt serverima je da je to glupost sa gomilu nabacanih objekata i na takvom serveru ja osobno mogu provest maximalno 3 minute. Ja bi radio nešto kao npr. Cops And Robbers ali opet to vuče na RP i kada bih otvorio Cops And Robbers server našli bi se pametni pa bi komentirali kako je to Non-RP server. Ja bi napravio nešto na čemu se možeš opustiti dok igraš nešto kao npr. neki Race server, neki server za pilote, neki coustom server u kojem se svakih 1 sat promjeni mod, truck server...Itd. ugl. nešto zanimljivo.

Citat: LuKsA poslato April 25, 2011, 23:07:47 POSLE PODNE
DD / DM Racing

Ako si ikad igrao na MTA serverima imas DD i DM Racing, DM racing je utrka normalna, ko prije dode, tj. ko na kraj prvi dode, uzima hunter i s njim pokusava druge igrace koji su jos "zaostali" sprijeciti da bi dosli do Huntera, DD je Derby, neki uzviseni teren, i tada se igraci guraju (s vozilima naravno), ko ostane zadnji na terenu pobjednik.

Evo ti si mi sada puno pomogao, sada i kad bi radio neki race server imam neku osnovu, npr. da se osvajaju auti i onda se moraju pobjeÄ'ivati bolji igraći itd. Hvala.

Citat: [BRP] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 25, 2011, 23:09:10 POSLE PODNE
ovo sto sam reko stunt/freeroam , tu mozes i uklopit trucking,ono da mod ima bas sve, pa koja DM arena razlicitih tipova,Trucking dostavljanje preko otoka,mozes cak napravit dvojezicnu skriptu koja bi "Jebala majke"

SviÄ'a mi se ideja sa viÅ¡e stvari u jednom serveru i o tome sam razmiÅ¡ljao, a Å¡ta se tiče viÅ¡e jezične skripte mislim da to nema smisla na takvim serverima koji služe viÅ¡e za "opuÅ¡tanje" po meni se viÅ¡ejezična skripta radi na ozbiljnijim serverima kao npr. RP, Truck server, Cops And Robbers

Citat: [M]att poslato April 25, 2011, 23:09:50 POSLE PODNE
Zašto nebi bilo sve skupa Freeroam? Derby to jako volim igram na NSG serveru , nek bude sve recimo Stunt/DM/Derby/Parkour itd.

Više stvari na jednom serveru jest freeroam ali ipak bi se volio precizirati na jednu stvar na serveru, npr. race server, a ne da je server pun stvari nekakvih, pun svakakvih komandi itd.
Kristijan Stipić

Bas neki mod za pilote bi bio zanimljiv.... Probaj to :D

Citat: [H]265 poslato April 25, 2011, 23:15:29 POSLE PODNE
Moje mišljenje o stunt serverima je da je to [cenzura]ost sa gomilu nabacanih objekata i na takvom serveru ja osobno mogu provest maximalno 3 minute. Ja bi radio nešto kao npr. Cops And Robbers ali opet to vuče na RP i kada bih otvorio Cops And Robbers server našli bi se pametni pa bi komentirali kako je to Non-RP server. Ja bi napravio nešto na čemu se možeš opustiti dok igraš nešto kao npr. neki Race server, neki server za pilote, neki coustom server u kojem se svakih 1 sat promjeni mod, truck server...Itd. ugl. nešto zanimljivo.

Citat: LuKsA poslato April 25, 2011, 23:07:47 POSLE PODNE
DD / DM Racing

Ako si ikad igrao na MTA serverima imas DD i DM Racing, DM racing je utrka normalna, ko prije dode, tj. ko na kraj prvi dode, uzima hunter i s njim pokusava druge igrace koji su jos "zaostali" sprijeciti da bi dosli do Huntera, DD je Derby, neki uzviseni teren, i tada se igraci guraju (s vozilima naravno), ko ostane zadnji na terenu pobjednik.

Evo ti si mi sada puno pomogao, sada i kad bi radio neki race server imam neku osnovu, npr. da se osvajaju auti i onda se moraju pobjeÄ'ivati bolji igraći itd. Hvala.

Citat: [BRP] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato April 25, 2011, 23:09:10 POSLE PODNE
ovo sto sam reko stunt/freeroam , tu mozes i uklopit trucking,ono da mod ima bas sve, pa koja DM arena razlicitih tipova,Trucking dostavljanje preko otoka,mozes cak napravit dvojezicnu skriptu koja bi "Jebala majke"

SviÄ'a mi se ideja sa viÅ¡e stvari u jednom serveru i o tome sam razmiÅ¡ljao, a Å¡ta se tiče viÅ¡e jezične skripte mislim da to nema smisla na takvim serverima koji služe viÅ¡e za "opuÅ¡tanje" po meni se viÅ¡ejezična skripta radi na ozbiljnijim serverima kao npr. RP, Truck server, Cops And Robbers

Citat: [M]att poslato April 25, 2011, 23:09:50 POSLE PODNE
Zašto nebi bilo sve skupa Freeroam? Derby to jako volim igram na NSG serveru , nek bude sve recimo Stunt/DM/Derby/Parkour itd.

Više stvari na jednom serveru jest freeroam ali ipak bi se volio precizirati na jednu stvar na serveru, npr. race server, a ne da je server pun stvari nekakvih, pun svakakvih komandi itd.


Mini Games/missions ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Nisam ja rekao da ću otvarati server, nego jednostavno me zanima mišljenje jer sam pri kraju sa svojim RP modom koji sam ja pisao sam koji nije edit koji ću uskoro staviti na prodaju na ovaj forum i onda bi htio napraviti neki mod pa možda onda i otvoriti server.
Kristijan Stipić