[POMOC] Hitno!!!!

Započeo Petar Pan, April 25, 2011, 19:40:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pravim srv sve je gotovo ali neznam kako da stavim kuce na buy,auta za rent i biznise ne buy moze pomoc oko toga



objasnio trazilicu mene neintresuje trazilica nego kak ostaviti kuce na buy auta na rent i biznise na buy

poznaticovik

Citat: Petar Pan poslato April 25, 2011, 19:45:14 POSLE PODNE
objasnio trazilicu mene neintresuje trazilica nego kak ostaviti kuce na buy auta na rent i biznise na buy

Točno o ovome govorim !!!!!!!!!!

Ne bi se jednom u ovom retardiranom životu potrudili napisati "TO I TO TO I TO" i probat naći OMG !!!

pa sta da kucam na njoj da ukucam kako staviti kuce n buy on meni i otvori GM i da skinem taj gm pa da sa njim stavljam kuce na buy neams ti pojma cim si mi dao trazilicu

Citat: [M]att poslato April 25, 2011, 19:46:57 POSLE PODNE
Citat: Petar Pan poslato April 25, 2011, 19:45:14 POSLE PODNE
objasnio trazilicu mene neintresuje trazilica nego kak ostaviti kuce na buy auta na rent i biznise na buy

Točno o ovome govorim !!!!!!!!!!

Ne bi se jednom u ovom retardiranom životu potrudili napisati "TO I TO TO I TO" i probat naći OMG !!!


de sta se pravis glup...

ti i tvoju glupi postovi...

bolje mu pomozi a ne pravit se glup...

...

@Petar

ako su ti vec rekli da koristis trazilicu napisi na njoj, " kuce na buy " ili ono sto trazis

Citat: [M]att poslato April 25, 2011, 19:46:57 POSLE PODNE
Citat: Petar Pan poslato April 25, 2011, 19:45:14 POSLE PODNE
objasnio trazilicu mene neintresuje trazilica nego kak ostaviti kuce na buy auta na rent i biznise na buy

Točno o ovome govorim !!!!!!!!!!

Ne bi se jednom u ovom retardiranom životu potrudili napisati "TO I TO TO I TO" i probat naći OMG !!!


AJDE NE SERI TO I TO I TO
Nepita te nitko za zdravlje

poznaticovik

Ja ti kažem da si samo jedan dio bahate i nezahvalne djece na ovom forumu

cristiane

Citat: Petar Pan poslato April 25, 2011, 19:45:14 POSLE PODNE
objasnio trazilicu mene neintresuje trazilica nego kak ostaviti kuce na buy auta na rent i biznise na buy
Trebalo bih te prvo interesovati pravila ovog foruma zatim kako koristiti tražilicu pa tek onda da tražiš pomoć u skladu sa pravilima.