[POMOC]Kako da napravim neki posao

Započeo milos depalov, April 25, 2011, 19:20:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Revens
Detaljan opis problema:Kako da napravim neki posao kao na primer kosac trave
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //
ako moze neko detaljnije da mi objasni ....de se ubaciva.....sta treba da pise i TD

bio bi mu MNOGO ZAHVALAN..... :)

tesko koristit "Trazi" ? ima milijun tutoriala o poslu na forumu
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

poznaticovik

Citat: System32 poslato April 25, 2011, 19:24:02 POSLE PODNE
tesko koristit "Trazi" ? ima milijun tutoriala o poslu na forumu

Nema "milijun" glupavo si se izrazio , ima samo jedan i to od Djure , ali ga ni ja ne mogu naći.


Citat: [M]att poslato April 25, 2011, 19:29:30 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato April 25, 2011, 19:24:02 POSLE PODNE
tesko koristit "Trazi" ? ima milijun tutoriala o poslu na forumu

Nema "milijun" [cenzura]avo si se izrazio , ima samo jedan i to od Djure , ali ga ni ja ne mogu naći.
pa to se tako kaze omgggg ima par poslova iz kojih se moze izvuci
evo djurin ali je on za GF :/
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=1246.0
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

sta je to DEBUG MOD i kako da snim kordinate za CP-ove

ako mozete da mi objasnite malo jasnije MOLIM VAS jos ucim  :'( :'( :'(
Poslednja Izmena: April 25, 2011, 19:41:02 POSLE PODNE od milos depalov

poznaticovik

Citat: milos depalov poslato April 25, 2011, 19:39:15 POSLE PODNE
sat je to DEBUG MOD i kako da snim kordinate za CP-ove

ako mozete da mi objasnite malo jasnije MOLIM VAS jos ucim  :'( :'( :'(

Tako da malo pročaćkaÅ¡ na forumu  :'(

ne treba ti debug mod. mozes jednostavno uci na svoj kucni server, i otici do nekog mjesta gdje zelis da ti bude CP i snimiti njegove koordinate sa /save
Poslednja Izmena: April 25, 2011, 19:51:46 POSLE PODNE od [KI]Michael

preko kog programa
da udjem na moj server i kako da upamtim
:'( :'( :'( :'( :'(

skini si hamachi program. instaliraj ga. i onda kad ga upalis, gore ces vidjeti jedan IP. to kopiraj i dodaj u samp, ali na taj IP ces morati dodati svoj PORT. PORT ti se nalazi u mapi servera pod server.cfg. kad si to napravio, onda samo upalis samp-server i mozes na svoj kucni server. xD.

a druga mogucnost je otici na OVU STRANICU i pogledati koji IP pise. To kopiras i to zaljepis u samp skupa sa PORTOM svog servera. i onda takodjer opet pokrenes samp-server koji se nalazi u folderu tvog servera, i onda mozes uci...

EDIT: i jos jedna stvar. ako koristis 0.3c verziju sampa, onda takodjer moras i svoj server updateat na 0.3c verziju. to ces uciniti tako da odes na OVU STRANICU i downloadas SA-MP 0.3c R2 Windows Server. zatim to sto si skinuo raspakujes sa WINRAR-om, i iz tog raspakovanog foldera kopiras samp-server, samp-npc i announce. to sto si kopirao to zaljepis u mapu svog servera i to je to. imas server updatean na 0.3c verziju....
Poslednja Izmena: April 25, 2011, 20:02:27 POSLE PODNE od [KI]Michael


kako ne možete shvatiti da kod skriptanja se kreće od početka a ne od sredine niti od kraja.
prvo naučiÅ¡ osnovnu sintaksu jezika pawno(small) pa onda kreneÅ¡ od najjednostavnijih tutorijala i polahko radiÅ¡ dok ne shvatiÅ¡ Å¡ta radiÅ¡a  ne samo copy/paste.