[Pomoc]A lot of warnings

Započeo System32, April 25, 2011, 18:57:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Freeroam by Fafu
Detaljan opis problema:micao sam neke funkcije iz moda,nesto SendClientMessage2 i ostalo,to sve je bilo jer je mod bio na 2 jezika, sad kad sam ja sve mako dobijem 19 warninga
Dio skripte:C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(431) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(431) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(431) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(796) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(796) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(796) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(797) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(797) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(797) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(800) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1083) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1089) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1224) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1224) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1492) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1535) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1559) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(1560) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Rocket Dock fileovi\Svaštara\Server\gamemodes\freeroam.pwn(3233) : warning 203: symbol is never used: "hexcolors"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


19 Warnings.

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √


Edit: Sve sam lnije rjesio samo ovu zadnju ne, a na ovom zadnjem warningu nemam te lnije
Poslednja Izmena: April 25, 2011, 19:09:04 POSLE PODNE od System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pa definirao si ja msm to a nisi nigdje koristio na pocetku gdje ti je to to izbrisi i et.
To je sto ja znam :D

poznaticovik

Imaš nečega previše ili premalo u kodi

Ovo never used , valjda znaš engleski - nikada nije korišten simbol.

znam engleski evo koda od ovog zadnjeg
#define MAX_COLORS 12
new colorNames[MAX_COLORS][32] = {
"Default",
"Color admin",
"Grey",
"Green",
"Red",
"Yellow",
"White",
"Blue",
"Orange",
"LightGreen",
"LightBlue",
"LightOrange"
};
new hexcolors[MAX_COLORS] = {
0,
0xFF0000FF, //Admin Color
0xAFAFAFFF, //Grey
0x33AA33FF, //Green
0xAA3333FF, //Red
0xFFFF00FF, //Yellow
0xFFFFFFFF, //White
0x0000BBFF, //Blue
0xFF9900FF, //Orange
0x00FF00FF, //LightGreen
0x6DC5F3FF, //LightBlue
0xF7A26FFF  //LightOrange
};
new Menu:colors;
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

new hexcolors[MAX_COLORS] = {
0,
0xFF0000FF, //Admin Color
0xAFAFAFFF, //Grey
0x33AA33FF, //Green
0xAA3333FF, //Red
0xFFFF00FF, //Yellow
0xFFFFFFFF, //White
0x0000BBFF, //Blue
0xFF9900FF, //Orange
0x00FF00FF, //LightGreen
0x6DC5F3FF, //LightBlue
0xF7A26FFF  //LightOrange
};


ovo izbaci xd  :D

Citat: |ЯPF|..K4[Я]!K3 poslato April 25, 2011, 19:18:59 POSLE PODNE
new hexcolors[MAX_COLORS] = {
0,
0xFF0000FF, //Admin Color
0xAFAFAFFF, //Grey
0x33AA33FF, //Green
0xAA3333FF, //Red
0xFFFF00FF, //Yellow
0xFFFFFFFF, //White
0x0000BBFF, //Blue
0xFF9900FF, //Orange
0x00FF00FF, //LightGreen
0x6DC5F3FF, //LightBlue
0xF7A26FFF  //LightOrange
};


ovo izbaci xd  :D
lako ja to izbacim al oce li onda radit?Vidis da imas gore imena boja a ovo su dolje brojcani iznosi
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

probaj stavit pod /*  */ pa  ako bude errora samo vratis xd

eto mako sam to, imao sam jos neki stvarcica maknut i satvit gore #pragma unused colors al nea veze hvala moze lock!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √