[Pomoc]

Započeo D-u-s-a, April 25, 2011, 15:10:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Trenutno pravim mapu i odjednom kada sam usao u automobile msm da ih postavim nemogu da stisnem niti OK niti Cancel??? Zna netko sta je problem???

hmm probaj upriti f pa onda ako ne onda opet f i enter upri.. ako neces izadi pa ponovo udi i probaj..

Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

 :Pnemoze probavao sam mogu li ja ikako sada da sacuvam tu mapu jer je skroz gotova jos sam htjeo ovo auto da ubacim i gotovo prva mi mapa pa nista neznam jbg pravim obicnu mapu 35 min...

Citat: D-u-s-a poslato April 25, 2011, 15:14:59 POSLE PODNE
:Pnemoze probavao sam mogu li ja ikako sada da sacuvam tu mapu jer je skroz gotova jos sam htjeo ovo auto da ubacim i gotovo prva mi mapa pa nista neznam jbg pravim obicnu mapu 35 min...

hmm ja kad izadem i ne snimim mapu meni mapa ostane snimljena tj ne snimljena nego objekti kako su bili i prije nego sta sam izasao znaci meni ostaje snimljeni objekti tj ostaju.. a sad dali ce tebe nzn ali morali bi ostajat jer je to sve isti mta..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

probaj par puta upirat F5 ako nece sejavas mapu, pritisni F pa onda gore ona ikona kao disketa,klikni to, upisi ime mape i teraj :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Kakav je to naslov teme?

LOCK
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri