[pomoc] pickups

Započeo sampzone, April 24, 2011, 22:24:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mod koji ja koristim: ravens edit

problem: ja napravim pickups i sve radi ali kada ga pokupim samo mi pise porkuka u lijevom dijelu ekrana kao text...e sad kako da napravim da mi pise preko cjlog ekrana al da nakon 2/3 sekunde nestane...

dio skripte: evo sad sto sam  napravio da pise kada se pokupi pickup  if (pickupid == mypickupgov) // Provjerite da je podignuti id pickupa isti kao i id od onog pickupa koji smo stvorili
{

SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE, "KUCAJTE /GOVHELP");  // Obavijestava igraca
    }


Hvala za pomoc unaprijed

poznaticovik


http://wiki.sa-mp.com/wiki/GameTextForPlayer

edit

sry mat nisam video da si napisao pre mene.
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 22:27:11 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

if (pickupid == mypickupgov) // Provjerite da je podignuti id pickupa isti kao i id od onog pickupa koji smo stvorili
{

GameTextForPlayer(playerid,"poruka", 2500, 5);  // 2,5 sec
}
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 22:28:17 POSLE PODNE od |ЯPF|..K4[Я]!K3

if (pickupid == mypickupgov) // Provjerite da je podignuti id pickupa isti kao i id od onog pickupa koji smo stvorili
   {
      
      GameTextForPlayer(playerid,i, string, 5000, txtid, COLOR_WHITE, "KUCAJTE /GOVHELP");  // Obavijestava igraca
   }

EDIT: sry karike nisam vidio tvoj psot, a i moje je krivo xDD
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 22:29:27 POSLE PODNE od System32
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

poznaticovik

Citat: System32 poslato April 24, 2011, 22:28:51 POSLE PODNE
if (pickupid == mypickupgov) // Provjerite da je podignuti id pickupa isti kao i id od onog pickupa koji smo stvorili
   {
      
      GameTextForPlayer(playerid,i, string, 5000, txtid, COLOR_WHITE, "KUCAJTE /GOVHELP");  // Obavijestava igraca
   }

EDIT: sry karike nisam vidio tvoj psot, a i moje je krivo xDD

Kakve su ti ovo gluposti? Fulao si kod totalno.

znam znam kad sam napisao onda skuzio, al nmvz sampzone uzmi od karike kod,njegov radi!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

znam primjetio sam zato sto ima timer a tvoj ne xD hvala vam svima mozete lock