[pomoc] objketi

Započeo sampzone, April 24, 2011, 20:24:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mozel mi neko reci dal se mogu neki objekti povecati ili smanjiti u MTA....usput jel zna neko id onog velikog natpisa san andreas mutliplayer...?

Hvala za pomoc unaprijed

Ne mozes nikako

to je 0.3c objekat
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

pa kako da ga dodam taj natpis msm reklamu ?

Skini MTA sa 0.3c objektima imas temu u MTA podforumu, lepljiva je (sticky).
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mogu se povečat objekti u MTA preko skripte.Ali ovo radi samo u MTA! setObjectScale Evo slike.


Skripta: object1 = createObject(13641, 2478.327, -1668.884, 12.332)
if object1 then
setObjectScale(object1, 3)
setElementCollisionsEnabled(object1, false)
end
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 20:56:56 POSLE PODNE od Nik Delgad




Citat: Nik Delgad poslato April 24, 2011, 20:54:57 POSLE PODNE
Mogu se povečat objekti u MTA preko skripte.Ali ovo radi samo u MTA! setObjectScale Evo slike.


Skripta: object1 = createObject(13641, 2478.327, -1668.884, 12.332)
if object1 then
setObjectScale(object1, 3)
setElementCollisionsEnabled(object1, false)
end


al onda ovo ne vrijedi za samp.. samo za mta.. a brijem da lik nemisli raditi mta server..
Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine

Pa ovo je MTA sekcija zar ne? I napisao sam da vrijedi samo za MTA.




Da, samo za MTA ali on radi samp server koliko ja znam  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: sampzone poslato April 24, 2011, 20:24:42 POSLE PODNE
mozel mi neko reci dal se mogu neki objekti povecati ili smanjiti u MTA....usput jel zna neko id onog velikog natpisa san andreas mutliplayer...?

Hvala za pomoc unaprijed
Ja sam samo napisao Å¡to je on pitao. I ako je mislio na samp fulao je podforum.




Jao sta bi radio da to ima u SA:MP-u ^^