[Prodajem] Xfire account!

Započeo Darko, April 23, 2011, 20:43:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, prodajem svoj xfire account.
Uz sami account dobijate lidera tj. vlasnika BBC clana. [ Ovdje možete pogledati više o clanu ]





Grand Theft Auto: San Andreas Multiplayer    7 hours    1,360 hours
Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer    10 hours    589 hours
Call of Duty 2 Multiplayer                                    -    121 hours
Overall Hours                                            18 hours    2,071 hours





Cijena accounta je 50kn tele2 bon. Bon možete poslati na moj mail: [email protected] zajedno sa
svojim podatcima na BSu, ako želite da vam pošaljem PW i to na forumu, ili jednostavno da vam odmah
putem maila pošaljem svoje podatke za logiranje i daljnje upravljanje.

Prihvačam jedino uplate iz Hrvatske, jer nemam nigdje žiro računa u drugim državama..
Account možda nema nešto previše coda i drugih igrica, ali zato ima SAMPa. Još uvijek
igram SAMP, samo manje aktivno, pa vam se možda ubroji još koji sat :D

Moze li mi neko objasniti posto ne koristim taj xFire a ne znam ni sta j to. A vidim da se acc moze prodat. Moze li mi ko reci sta je u stvari to?
Ajde,Ajde da divljamo kao stoka da pijemo,crno bele da bodrimo,jer Partizan mi volimo....!!!!

Don't learn to hack. Hack to learn!

Citat: [TP]Wujo97 poslato April 23, 2011, 21:37:07 POSLE PODNE
Moze li mi neko objasniti posto ne koristim taj xFire a ne znam ni sta j to. A vidim da se acc moze prodat. Moze li mi ko reci sta je u stvari to?
a to ti koliko se ja razumijem najvise napravljeno za ove multiplayer-ovce a najvise za Call Of Duty igru posto se preko nje gledaju ti sati igranja prima se u klan itd. itd. to ti je program preko njega mozes se dop. slati neke fileove a + to on ti automatski za igru koju imas snimljenu pronadje servere i mozes igrat tu i kad igras broji ti sate i tako mozes s njim snimat video slikavat...skini pa vidi sam  ;D
Ako mozete uci ovde http://suvajacss.deviantart.com/art/Y-U-No-Eat-My-Spine-284280317  i kliknuti sa desne strane "I'd wear this" i "add to favourites" (trebate se prvo registrovati) treba sestri za takmicenje....:)

Citat: [TP]Wujo97 poslato April 23, 2011, 21:37:07 POSLE PODNE
Moze li mi neko objasniti posto ne koristim taj xFire a ne znam ni sta j to. A vidim da se acc moze prodat. Moze li mi ko reci sta je u stvari to?
xFire ti je kao MSN
Samo sto je xFire za Gaming.
xFire ti računa sate igre sve što si igrao na bilo kojoj igrici (naravno koja je prijavljena tamo ali većina je), možeš lahko snimat video iz igre kao i screenshotove...


XFire je chat program.
Ima razne opcije poput XFire Ingame-a, brojanja sati i slicno.
Uglavnom ne dobijes nista kupovanjem acc-a osim mnogo ljudi u kontakt listi koje ne poznajes...