Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.



Au ljudi jeste videli koliko se loze oni na laznom balkan sampu......  :'(

pozz..
Dodji te na radio relaxx,najbolji radio :)
http://radiorelaxx.tk/ ubi dosadu :) Chat :)
Respect to:mafica .pwn




ljudi , evo radim svoj prvi remix , stavit cu ga na youtube ! Pozdrav od DJ Skora

Poz ljudi sta se radi kako ste :D


Ovo u mom potpisu "PREVEDENE TUĐE FILTERSCRIPTE" sam samo stavio za Johnnya. ;)  :'(
Koji si ti.  :'(

E ljudi je ko zna zky mi nece ucitati server na clientu,pise ono Retrieving infro... a ucinio sam sve kao i inače(kad je radilo) al sad neće prepoznat server

imas odreÄ'en podforum za to a i BTW ... evo moj prvi remix tek se ucim . Hvala !

DJ Skora KLIK !!

Citat: |SKOL| DJ $K0RA poslato Maj 15, 2011, 18:30:40 POSLE PODNE
imas odreÄ'en podforum za to a i BTW ... evo moj prvi remix tek se ucim . Hvala !

DJ Skora KLIK !!
Cini mi se da se ovde prica o svemu veznom za samp, a i nevezanom :P
P.S.Remix nije los  :D
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 18:37:50 POSLE PODNE od [NB]SrKi_KinG

Skora tako si pre pricao za nutelu, skolu ili nzm ni ja sta vec sad ces poceti sa remixima  :-X
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Omg kako los mix.
Vise izgleda da se netko zajebavao u virtual dj-u ili tractoru, pjesma je ista kao original samo sta si se u nekim djelovima zajebavao sa basom i trebleom...

ma znam da je lose ...  :D  :D pa prvi mi je put ... sto mogu od prvog puta ??  :'(
jos ucim . Polako  ;)

preko kojeg programa mixas ?