Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

http://www.youtube.com/watch?v=snQcGcHBV_0

Nemam više kaj za reći, molim Vas da me ne banate.. Jer ovo cjeli dan gledam i uvijek se smijem ko divljak :D

Citat: Darko poslato Maj 15, 2011, 11:38:12 PRE PODNE
http://www.youtube.com/watch?v=snQcGcHBV_0

Nemam više kaj za reći, molim Vas da me ne banate.. Jer ovo cjeli dan gledam i uvijek se smijem ko divljak :D

jao brate ovo je preSMJEÅ NOOOOOOOOOOOOOO , smijem se ko na Å¡mrkani kreten !

Citat: Dude poslato Maj 15, 2011, 11:35:19 PRE PODNE
Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.

tko ti je banao nick?

Sam_Zero ili tako nesto...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

................................
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 12:34:51 POSLE PODNE od Dude




Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:47:38 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Maj 15, 2011, 11:35:19 PRE PODNE
Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.

tko ti je banao nick?

Sam_Zero ili tako nesto...

bit ces unbanan!

Citat: Nikola I poslato Maj 15, 2011, 12:15:18 POSLE PODNE
ja sam ban dobio...
Mod uopste nije dobar, zato sto je neotimiziran i usran, i pokradene su ideje!
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 12:35:30 POSLE PODNE od Dude

...Neno...

Citat: Nikola I poslato Maj 15, 2011, 12:15:18 POSLE PODNE
volim dobiti ban...

Mod je dobar zato sto su kopirali CH i imaju igraca upravo zato.Sta bi bilo da nisu kopirali CH ? Vjerujem da nebi imali ni 15 igraca.
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 12:35:53 POSLE PODNE od Dude

Kaze Hoxxy da su sve komande Zcmd i sscanf to sto su ideje ukradene jeste [cenzura]o ali nema veze smislice se nesto.

Sada imaju novi Gamemod 2.0i on nema kopije cha kao sto kazes pa idite pogledajte bas.Svako ima svoje misljenje o necemu.
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 12:33:58 POSLE PODNE od Nikola I




Stigao je ip za Virtual Roleplay:188.138.112.32:7778

ostalo detaljnije mozete viditi na forumu

Jel ima neko registriran na THR , pitam jer mi je neko bio na CH FREEROOM reko da je a sad se nesjecam ko je to bio :D

Jer ima neko od vas originalni "infernus.dff" & "infernus.txd" da mi da download posto sam ja svoj modirao glupostima...

Citat: eXtreme poslato Maj 15, 2011, 12:33:35 POSLE PODNE
Jer ima neko od vas originalni "infernus.dff" & "infernus.txd" da mi da download posto sam ja svoj modirao [cenzura]ostima...

imam ja... posaljem ti na PM ili na xf link...

Citat: Nikola I poslato Maj 15, 2011, 12:31:05 POSLE PODNE
Kaze Hoxxy da su sve komande Zcmd i sscanf to sto su ideje ukradene jeste [cenzura]o ali nema veze smislice se nesto.

Sada imaju novi Gamemod 2.0i on nema kopije cha kao sto kazes pa idite pogledajte bas.Svako ima svoje misljenje o necemu.

da, obavezno, sad tek ima jos vise kopiranih stvari, toliko su jadni da i mape kopiraju... a ti si odjebao s ovog foruma, mami svoj lazi da ne kopiraju... cak su vidim i correllia kopirali i to naveliko...

Vas kopirali su oni "sampovci" , koliko su [cenzura]i samo... :( Sve 98% isto ko i kod vas.
Ja sam banovan je*o sam im mrtve :(
Poslednja Izmena: Maj 15, 2011, 12:43:30 POSLE PODNE od Axel Nelson.iso
//

oo jbt napravim sve po pravilima i svaku mi temu lockaju... da barem izloze zasto je lockana  pa da znan -.-