Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: [AG] NaneK poslato Maj 15, 2011, 00:39:40 PRE PODNE
pobjedio Azerbejdžan. Jedino sto je dobro u pjesmi je pjevacica -.-

Baš. Ja se ponadao da će Dino da pobedi kad se približio prvom na 3 boda al' jbg...

Azerbejdžan je imao lepu pesmu ali ne i najbolju.  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

Zna li ko kakvu dobru ratnu igru osim Far Cry-a  i  CODA  :D

@EvroVizija | Hvala sim Bosancima, Hrvatima, Slovencima sto su nam dali bodova :3


Danas me nece biti puno jer moram uciti zbog nadolazecih kontrolnih ali naravno da cu svracati :3

Po meni iskreno meni je Srbija imala jako losu pjesmu mogu biti sretni kako su zavrsili

Citat: k@lu poslato Maj 15, 2011, 10:15:48 PRE PODNE
Po meni iskreno meni je Srbija imala jako losu pjesmu mogu biti sretni kako su zavrsili

Da je toliko loša kao što ti kažeš ne bi ni prošla u finale.

Pesma je kvalitetna ali nije za Evroviziju i zato smo i završili na 14-om mestu,ipak,meni je dovoljno i ponosam sam što je pevala na našem jeziku.

Meni se čini da su pesme kako prolaze godine sve lošije, ove godine su mi se jedino svidele Love In Rewind i Taken By A Stranger.

A sećam se 2008 - Qele Qele, Shady Lady, pa onaj Boaz Mauda, pa Dima Bilan, pa ono Pokušaću da te poljubim a ti se pravi ludaaaa,pa Oro. E to su bile pesme !


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Po meni bi BIH trebala pobediti ....Msm po meni su imali najjacu pesmu ,inace sam iz Srbije (da neko ne bi pricao da navijam za svoju drzavu) ;)

ljudi , dobro jutro . kako ste mi ?
ovako jel mi moze netko reci kako da mp3 pretvorim u .mid ali da ostane sve normalno , samo da je .mid jer mi jedino to moze za FL Studio  ;D moran znati pocet cu radit remixe

jeli mi dobra slika ? :
ili mozda ova :

ali molim vas recite ako se moze iz mp3 u .mid , molim vas !!  ;D  ;D


Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.
HAHAHAHAHA ja sam umirao od smijeha a ti se jadan topis u banu..

...Neno...

Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.
Hahaha  :D

xD

btw uradio sam update na mapi Infernus Paradise,sad je veca i teza za preci ;)

Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.
Ja te znam pod tim nickom od kako sam dosao na ovaj forum msm stojalo ti je u potpisu xD
Trazi unban

Citat: eXtreme poslato Maj 15, 2011, 11:26:01 PRE PODNE
Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.
Ja te znam pod tim nickom od kako sam dosao na ovaj forum msm stojalo ti je u potpisu xD
Trazi unban

Najveci problem je sto ga pola admina tamo nezna a napravio je duplo vise od njih za CH

Citat: LordShigi poslato Maj 15, 2011, 11:04:20 PRE PODNE
Nemozes vjerovat, ovi debili od admina na CH su me banali zbog mog nicka Bruno_Sopranos, a njega koristim vec 2 godine na CH, a kamoli drugdje. Vise nikad ni malim prstom necu koraciti na taj server.

tko ti je banao nick?