Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

@ ƨÑ,яακƨı
CroHerzegovina FreeRoam i CroHerzegovina Protect The Gadaffi
STRANICA U IZRADI

Citat: Wicked poslato Maj 12, 2011, 01:27:04 PRE PODNE
@ ƨÑ,яακƨı
CroHerzegovina FreeRoam i CroHerzegovina Protect The Gadaffi

ROFL, Å¡ta bi ovaj drugi server trebao biti ?

Protect The Prime minister mod editan... Djuro nemoj svima davat to sa serverima... Stavi visoke standarde... Ne da neki imaju login i register na /login i /register xD sa editanim modovima xD

SoNNix

Citat: [Modern] Sonny poslato Maj 12, 2011, 11:01:28 PRE PODNE
Protect The Prime minister mod editan... Djuro nemoj svima davat to sa serverima... Stavi visoke standarde... Ne da neki imaju login i register na /login i /register xD sa editanim modovima xD

slazem se sa tobom u potpunosti  :D

Citat: |ED|SoNNix poslato Maj 12, 2011, 11:03:50 PRE PODNE
slazem se sa tobom u potpunosti  :D
Mnogo spamaÅ¡, tako da ideÅ¡ na hlaÄ'enje!

Sta ja mogu sto sam izabran ? Mozete samo da zavidite  :-*
Ko me voli voli me, ko me mrzi boli me.  Cao poz
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 11:13:14 PRE PODNE od [CH:PTG] Razerâ„¢

Citat: [Modern] Sonny poslato Maj 12, 2011, 11:01:28 PRE PODNE
Protect The Prime minister mod editan... Djuro nemoj svima davat to sa serverima... Stavi visoke standarde... Ne da neki imaju login i register na /login i /register xD sa editanim modovima xD

Krivo ti je što neznaš editat skriptu? Napraviti dobar edit??? I vjerujem da se taj bez log/reg odnosi na mene.. Sinko, kada budeš posjetio server, shvatit ćeš zapravo kako taj princip radi ;)
Prvo /register i onda ti se otvara dialog, pa /login i onda ti se otvara dialog!
I to su bili visoki standardi, moj mod izgleda jako, jako jednostavno, a zapravo kad pogledaš kako izgleda iznutra, nebi znao napraviti ni 2% od toga :*

Citat: [AG] Vilko poslato Maj 12, 2011, 12:38:37 POSLE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato Maj 12, 2011, 11:01:28 PRE PODNE
Protect The Prime minister mod editan... Djuro nemoj svima davat to sa serverima... Stavi visoke standarde... Ne da neki imaju login i register na /login i /register xD sa editanim modovima xD

Krivo ti je što neznaš editat skriptu? Napraviti dobar edit??? I vjerujem da se taj bez log/reg odnosi na mene.. Sinko, kada budeš posjetio server, shvatit ćeš zapravo kako taj princip radi ;)
Prvo /register i onda ti se otvara dialog, pa /login i onda ti se otvara dialog!
I to su bili visoki standardi, moj mod izgleda jako, jako jednostavno, a zapravo kad pogledaš kako izgleda iznutra, nebi znao napraviti ni 2% od toga :*
I gotti-jev isto radi na /login i /register verovatno je mislio na njega....Btw,kada napravis nesto kao vilko/gotti javi se ! ;)

EDIT: Zaboravio sam da kazem da je gottijev od 0 a vilkov nzm :)
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 12:48:36 POSLE PODNE od NemamIme

Citat: NemamIme poslato Maj 12, 2011, 12:48:06 POSLE PODNE
Citat: [AG] Vilko poslato Maj 12, 2011, 12:38:37 POSLE PODNE
Citat: [Modern] Sonny poslato Maj 12, 2011, 11:01:28 PRE PODNE
Protect The Prime minister mod editan... Djuro nemoj svima davat to sa serverima... Stavi visoke standarde... Ne da neki imaju login i register na /login i /register xD sa editanim modovima xD

Krivo ti je što neznaš editat skriptu? Napraviti dobar edit??? I vjerujem da se taj bez log/reg odnosi na mene.. Sinko, kada budeš posjetio server, shvatit ćeš zapravo kako taj princip radi ;)
Prvo /register i onda ti se otvara dialog, pa /login i onda ti se otvara dialog!
I to su bili visoki standardi, moj mod izgleda jako, jako jednostavno, a zapravo kad pogledaš kako izgleda iznutra, nebi znao napraviti ni 2% od toga :*
I gotti-jev isto radi na /login i /register verovatno je mislio na njega....Btw,kada napravis nesto kao vilko/gotti javi se ! ;)

EDIT: Zaboravio sam da kazem da je gottijev od 0 a vilkov nzm :)

Gotti baš ima bez dialoga, jer on je koristio od LuxAdmin FS i stavio to u GM, pa sada je teško napraviti dialog.. (valjda, nisam probavao)

A meni kada ukucaš komandu otvara se dialog, tako manje šteka server :) To mi je rekao kolega jedan iz Engleske, koji je imao 90 igrača na otvorenju, i server mu je zaštekao na par minuta

Ja koristim InteAdmin FS koje vise nema za download, editovana 50%...

takodje sam je ubacio u MOD odavno...
Poslednja Izmena: Maj 12, 2011, 12:52:34 POSLE PODNE od [CH:FR] gotti!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Evo mene nazad na ovaj forum :D

I to sam te ja navuko, ha? :D

jel zna neko mozda di je cnn/reporteri/news na ravens modu?

...Neno...

Citat: [CGC] korda poslato Maj 12, 2011, 17:56:09 POSLE PODNE
jel zna neko mozda di je cnn/reporteri/news na ravens modu?
Kod ode najvece zgrade u SA gdje se skace sa padobranom,blizu nje je..

BTW evo malo pa slusajte http://youtu.be/-fjA3dAJyCo inace,ja sam ucio svirati gitaru kod ovog ovde gitariste  ;)

Jaoo nisam mogo dočekati moj prvi ban na CH Freeroam hahaha i to je pao DEXTERU hahahahahahahahah
Dečko me cijeli dan tamo muči, i kad mi je Gotti dao admina odma sam mu spuco ban :D Psovao mi je, vreÄ'ao i sada može ljubiti moju predivnu guzu

ÄŒuo sam da me je prijavio smodovima, smodovi.. Banajte me, nije me briga! Dijete jedno balavo, samo zna sr*t