Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako se ponašat na forumu.






Vec imam takav tutorijal i na forumu ih ima 416546541641859465156456

SoNNix

napravi kako napravit neki tut-ono kad udes u server pa kad ti pise tut.to objasni kako naskriptat

Citat: |CE|SoNNix poslato Maj 10, 2011, 11:01:23 PRE PODNE
napravi kako napravit neki tut-ono kad udes u server pa kad ti pise tut.to objasni kako naskriptat
Ja mislim da on želi nešto teže napravit -.-'

SoNNix

Citat: [AG] aleluja poslato Maj 10, 2011, 11:01:44 PRE PODNE
Citat: |CE|SoNNix poslato Maj 10, 2011, 11:01:23 PRE PODNE
napravi kako napravit neki tut-ono kad udes u server pa kad ti pise tut.to objasni kako naskriptat
Ja mislim da on želi nešto teže napravit -.-'

jel tko mi zeli napravit kako taj tut sta sam post prije rekao napravit.zelim od pocetka ucit skriptati,ali mi neide moze netko pomoc?

Za pocetak uzmi neki mod, pa prevodi, pravi textdrawove i to, a kasnije ces da shvatis sta je sta. A imas razne tutorijale na WikiSamp-u, ovde, i na samp forums. Cak sam video neke tutorijale na KGB hostingu valjda ili na Milfu :D

SoNNix

Citat: [CH:PTG] Razerâ,,¢ poslato Maj 10, 2011, 11:08:10 PRE PODNE
Za pocetak uzmi neki mod, pa prevodi, pravi textdrawove i to, a kasnije ces da shvatis sta je sta. A imas razne tutorijale na WikiSamp-u, ovde, i na samp forums. Cak sam video neke tutorijale na KGB hostingu valjda ili na Milfu :D

daj mi link,pa cu ja vidit sta je to kako je.ali stvarno se ne rauzzmjem.pokusavao sam ali neide bas NEIDE ! stvarno mi treba netko pomoc

Jao, jao, veceras otvaranje CH:FR, jedva cekam :D

A mozda i ne, posto je Djuro narucio novu masinu, pa jos nisu stigli serveri  :(

Dali vama radi forum od CroHerze?

Ne neradi nikome nešt možda rade..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: [ED] Williams poslato Maj 10, 2011, 15:58:11 POSLE PODNE
Dali vama radi forum od CroHerze?

hhaha, meni nece jos dugo radit, ode keva n informacije .. hahah

EDIT; ionako vise ne igram na CH -.-
Poslednja Izmena: Maj 10, 2011, 16:01:08 POSLE PODNE od Mazallo

Ima li tko tko se zeli natjecat u mapanju.
Nek posalje PM s temom !

molim nekog po 3 put vec (ali nekog ko stvarno zna) da mi objasni kako da stavim mod na gamepanel ali da radi kako bog zapovijeda  :'( :'(