Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz... Evo i mene iz skole :D

Srecna slava svima koji slave :)

Sta ima novo ?

//nisam znao...
Poslednja Izmena: Maj 06, 2011, 12:59:15 POSLE PODNE od [ED].:Curtis:.

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Maj 06, 2011, 12:56:21 POSLE PODNE
Evo popravljaju se ocjene,zadnji mjesec,sada ce Matura tako da se pripremam,malo smanjio Igrice,danas Dobio 4 iz Matisha i 5 iz Istorije...imam malo problema sa ocjenama a sve se rjesi kad se mora  ;)

Zabranjena je diskusija o Å¡kolama i ocjenama..


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

...Neno...

Nemojte o skoli sad,ja jedva docekao vikend da malo skolu izbacim iz glave a vi odma o skoli  :D

Ajmo,ideje za mapanje PP !!!  :D

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Maj 06, 2011, 13:00:27 POSLE PODNE
Nemojte o skoli sad,ja jedva docekao vikend da malo skolu izbacim iz glave a vi odma o skoli  :D

Ajmo,ideje za mapanje PP !!!  :D

Neno podrzajem te to o skoli,a tebi je sada samo mapanje u glavi.Ma tako i treba.

Radim ja jednu mapu,nebi da otkrivam sta ali vidicete mislim da ce ispast lijepo.

Citat: [A]Michael poslato Maj 06, 2011, 12:48:23 POSLE PODNE
Ja fala bogu neam brata, al imam roÄ'aka maloprije mi ugasi komp u sred pawna haha odma ga nogom u glavu spuco :D


Imam sestru a ne razumem zasto ih tucete, i to tako jako. Nogom u glavu? Jebote gde ti je pamet. Oces da dobije potres mozga. Izderes se na njega, zabranis mu komp dok imas nesto upaljeno i gotov problem. Sestra mi je '96 godište i lepo se dogovorimo, dok imam upaljeno nesto na kompu ne sme dirati, a dok ona ima ne smem ja.

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 06, 2011, 13:07:22 POSLE PODNE
Citat: [A]Michael poslato Maj 06, 2011, 12:48:23 POSLE PODNE
Ja fala bogu neam brata, al imam roÄ'aka maloprije mi ugasi komp u sred pawna haha odma ga nogom u glavu spuco :D


Imam sestru a ne razumem zasto ih tucete, i to tako jako. Nogom u glavu? Jebote gde ti je pamet. Oces da dobije potres mozga. Izderes se na njega, zabranis mu komp dok imas nesto upaljeno i gotov problem. Sestra mi je '96 godište i lepo se dogovorimo, dok imam upaljeno nesto na kompu ne sme dirati, a dok ona ima ne smem ja.

Haha, ja imam 2 starije sestre puno starije teÅ¡ko se dogovorit al uspijemo. Ma ovaj roÄ'ak, to je Ä'avo, pravi nemože mirno sjedit, kad sam drekno skočio je 2 metra haha :D

Nisam lud tolko da djecu udaram :O


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Imam ja rodjaka isto. 9 godina ko djavo je. Moram mu lagati da ne igram vise samp jer je dosadan oce da ga naucim skriptati a jbt ne zna uci na server neki. Ne javljam mu se na telefon kad dodje zajebavam ga necim drugom. Ali dje je pamet da ga puknes nogom u glavu jebote?

Mikic95

Citat: [A]Michael poslato Maj 06, 2011, 12:57:25 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Maj 06, 2011, 12:56:21 POSLE PODNE
Evo popravljaju se ocjene,zadnji mjesec,sada ce Matura tako da se pripremam,malo smanjio Igrice,danas Dobio 4 iz Matisha i 5 iz Istorije...imam malo problema sa ocjenama a sve se rjesi kad se mora  ;)

Zabranjena je diskusija o Å¡kolama i ocjenama..

Postoje odreÄ'ene osobe koje se brinu za to, nije potrebno da se ti s tim zamaraÅ¡.

SoNNix


Sutra necu bit tu idem na izlet pa da se ne zabrinete :P

...Neno...

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 06, 2011, 14:04:49 POSLE PODNE
Sutra necu bit tu idem na izlet pa da se ne zabrinete :P
Ja odo oko 4h na slavu  ;)

Eto napokon sam i ja promjenio signature malo^^
Dosao iz skole :-*
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



cristiane

Citat: ьшлш.jpg poslato Maj 06, 2011, 14:24:49 POSLE PODNE
Nema skole za mene danas jej.
Al zato ja imam ban za tebe.

I dosta bespotrebni postova.

Valjda smijem ovo ovdje postat...
Trazim protivnika u mappanju ili GUI temama, svejedno ;)
Ipak vise ljudi cita glavni chat nego da svakom saljem PM i tako...
Nek mi se javi na PM tko zeli u mappanju/gui temama duel :)
Nek mi se ne javljaju novi u PhotoShop, ako neznate radit GUI teme a znate mappat radje se natjecimo u mappanju
Thx unaprijed, i da, opet update potpisa
Fifa <3, nek mi se javi na PM tko ima fifu 11 da mu objasnim kako da online igramo preko LAN-a (nije potrebno otvarati nikakve portove i nije ilegalno)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...