Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

jizzy cekaj da proradi forum nece vjenco biti pokvaren :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Dobro jutro , jako je rano ... pas me probudio , i ja reko "Ajd odma na Balkan SAMP" , eto da se javim ako ima koga ;)

Jutro. Uvek ima nekog ovde. Ja jednostavno nisam mogao da spavam,ustao,sredio se,doručkovao pa kompjuter. Pa onda BS i CH forum,ali naravno,na CH forumu mi već dobrih 50h+ nisu odobrili accaunt tako da sam ovde. Razmišljam da idem da mapam nešto.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Lazy Ass poslato Maj 03, 2011, 09:02:08 PRE PODNE
Jutro. Uvek ima nekog ovde. Ja jednostavno nisam mogao da spavam,ustao,sredio se,doručkovao pa kompjuter. Pa onda BS i CH forum,ali naravno,na CH forumu mi već dobrih 50h+ nisu odobrili accaunt tako da sam ovde. Razmišljam da idem da mapam nešto.

?
[email protected] ---> Steve_Montana
Broj poruka 293

djea , makni taj aavatar vidio ga je moj pas , i on inace nevoli da se nesto mice , pa cak kad se ja potucem na sampu , on svati da je moj lik pa laje  :D  :D , mici avatar ugrist će ga

Citat: Dude poslato Maj 03, 2011, 09:06:25 PRE PODNE
?
[email protected] ---> Steve_Montana
Broj poruka 293

Tražio sam da se taj acc izbriše/bana.

Citat: |SKOL|DonRonaldo poslato Maj 03, 2011, 09:23:54 PRE PODNE
djea , makni taj aavatar vidio ga je moj pas , i on inace nevoli da se nesto mice , pa cak kad se ja potucem na sampu , on svati da je moj lik pa laje  :D  :D , mici avatar ugrist će ga

Ajd' samo nek proba da ugrize,znaš ti koliko sam dugo čekao da se ovaj avatar napravi? :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Dobro jutro  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

neeeee,ispalo malo mlijeka po podu , sad će debeli to usisat mljeko + čitavo kućiÅ¡te  :'(  :'(

a ovo vam je debeli : mis njegova vrsta , nec ga sad slikat

samo Å¡to je joÅ¡ tamnije smeÄ'iji


Imam ja psa, njemački ovčar ili ti ga vučijak.


Imam i ja psa,braon-narandžaste boje. Rasa: Džumara. (ne zna se ko je tu koga je*o)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


jest,samo ja sam pustio Chipmunkove on iz filma , a on leta ko raketa ode  :'( sletit če izvan aerodroma  ???


dobro jutro,platio ga preko 4500 kn , negdje iz Osječke županije  :-\

skupo xD za mene to ja mislio oko 1000 a ne 4 i po  :D