Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobro jutro.

ÄŒekam već 36h da mi se odobri acc na CH forumu,pa ovo je da čovek poludi.  ::)

Daleko bilo šta sam jutros čuo - http://www.youtube.com/watch?v=heHK8T0hy4E



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: BloodMaster . ^ [6]. poslato Maj 02, 2011, 09:41:12 PRE PODNE
Spam i od mene...

EDIT:

Samo vi spammajte i brijte si postove, nemojte da obrisemo svih 6 dosadasnjih glavnih razgovora. (Onda se nemojte cudit kad vam bude falilo 500-600 postova)

Zasto 500-600 ?
Ja imam tu oko 200 postova u svih 6 GR.



Citat: Adobe poslato Maj 02, 2011, 10:24:51 PRE PODNE
Citat: BloodMaster . ^ [6]. poslato Maj 02, 2011, 09:41:12 PRE PODNE
Spam i od mene...

EDIT:

Samo vi spammajte i brijte si postove, nemojte da obrisemo svih 6 dosadasnjih glavnih razgovora. (Onda se nemojte cudit kad vam bude falilo 500-600 postova)

Zasto 500-600 ?
Ja imam tu oko 200 postova u svih 6 GR.

Vjeruj, ima onih koji imaju preko 500...
EDIT: Ima 7 GR

Citat: [LC]crozzer poslato Maj 02, 2011, 10:30:25 PRE PODNE
Svaki dan naspamano po 10 stranica...  :D :D :D :D :D

Bas krasno :)
Poslednja Izmena: Maj 02, 2011, 10:42:14 PRE PODNE od BloodMaster . ^ [6].

Evo ga,Oficijalno sam se makeo od SAMPa i skriptanja,jos cu biti na forumu,jer ima dosta toga zanimljivog,SAMP poceo da smara,sada tarem CS i COD4  ;)

Mi na raspustu jos, nemam pojma ni kad pocinje skola ni koja sam smena

meni danas pocinje i lose je pocelo trebam naucit danas jako veliku pjesmicu, napisat jako veliku lektiru i jos sam zaboravio na informatiku otic, mislim da je najboje bit bolestan danas :D

Ljudi, pomoć :S.
Hoću da uploadam GM preko Gamepanela, tj. FTPa :S.
Stalno piše failed, je li se uploada onda preko FileZille ?
Može neko objasniti :S ...

Johnny


Misliš samo da prebacim, i onda upload ?
Aj probaću sad, ma da ću nešto sjebati, ali nebitno xD !

jos dva dana i kraj raspusta i posle moram da cekam letnji :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

Naspamao si cijeli G.R sa tvojim raspustom -.- '.
Je li nešto rekao Yamaha ?
Btw. Može neko pomoći :S ?

jel moze neko detaljno objasnit kako stavit gamomode i sta sve treba stavit koje mape i datoteke bio bi mu jako zahvalan btw komentari tipa bot neznas to i sl. nepoželjni jer ja sam ovdije doso da nesto naucim a ne da mi se govori da sam glup i sl.

Citat: korda poslato Maj 02, 2011, 11:21:59 PRE PODNE
jel moze neko detaljno objasnit kako stavit gamomode i sta sve treba stavit koje mape i datoteke bio bi mu jako zahvalan btw komentari tipa bot neznas to i sl. nepoželjni jer ja sam ovdije doso da nesto naucim a ne da mi se govori da sam [cenzura] i sl.
Odes u sekciju TuT-orijali i nadjes tutorijale za otvaranje servera(pravljenje), stavljanje mapa, kuca... Sve imas na jednom mestu...I molim te nemoj traziti da ti mi damo link!

Citat: korda poslato Maj 02, 2011, 10:58:45 PRE PODNE
meni danas pocinje i lose je pocelo trebam naucit danas jako veliku pjesmicu, napisat jako veliku lektiru i jos sam zaboravio na informatiku otic, mislim da je najboje bit bolestan danas :D

nebirni ima Ronaldo rjesenje za to

KLIK