Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Ljudi,moze mi ko reci koji je server najbolji za MTA (RP),hocu malo da vidim sta ima tamo i tako...I ako moze IP na pm...

nisam bio tu i nisam citao redovito postove ali na ovo moram obratit paznju !

Citat: [MRP] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Maj 01, 2011, 18:38:15 POSLE PODNE
Dosta spama,punite mi inbox,bit ce bananja,ici cete na hladenje ako ovako nastavite.

Tko si ti ovdije da mozes nekog banat i poslat ga na hladjenje ?
Bgt ja stvarno nez na sta ce ovo izic,jos ste se umislili da ste Smod ili Co-Administrator ili sta ?

//Smaraš sa svojim forumom na svakoj stranici GR-a.
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 21:29:01 POSLE PODNE od Koksildo

//Nije nitko slijep, vidit cemo mi u tvojoj temi, nemoras nam javljati u GR...
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 21:32:15 POSLE PODNE od BloodMaster . ^ [6].

//A i ti nisi tu da ga upozoravas.

EDIT:  mislio sam samo malo da mu skrenem paznju..
Poslednja Izmena: Maj 01, 2011, 22:02:08 POSLE PODNE od [BU][CH:FR] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [AG] mafica .pwn poslato Maj 01, 2011, 21:24:04 POSLE PODNE
Tko si ti ovdije da mozes nekog banat i poslat ga na hladjenje ?
Bgt ja stvarno nez na sta ce ovo izic,jos ste se umislili da ste Smod ili Co-Administrator ili sta ?

Mislim da se Å¡alio ::)

Vidi ga Koksi Å¡to je u formi,jedan po jedan post // :D

Opet mi ne radi CH forum,ovo nije viÅ¡e normalno  ::)

Citat: [BRP]Mario poslato Maj 01, 2011, 21:21:24 POSLE PODNE
Ljudi,moze mi ko reci koji je server najbolji za MTA (RP),hocu malo da vidim sta ima tamo i tako...I ako moze IP na pm...

Kucaj u MTA RolePlay,nema mnogo RP servera za MTA,ali oni koji postoje su fantastični.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


u sredu skola ne ://///////////////
:SSSSSSSSSSSSSS
http://www.youtube.com/loscitysamp
www.los-samp.info
JOIN US :)

Citat: [CGC] korda poslato Maj 16, 2011, 22:38:30 POSLE PODNE
srat cu ja kolko ocu nes mi ti rec brate pa cekaj da pocnemo s radom sabit cemo vas , imate taj jebeni samp server i nista vise mi imamo cs cod i ko zna sta cemo jos otvorit imam svoj hosting reklamu u pcplayu sponzora, radio, tv, web stranice i portale sve imamo a da ti nepricam sta jos planiramo zato oladi vi ste nama ukrali whisperza on je bio u isto vrijeme i kod nas i kod vas meni to nije smetalo bmk , ali ste mu vi 10000% zaprijetili da mora bit samo kod vas
Hahahah covek reko da ima reklamu za svoj samp server na tv i radiu NHAHAHAHHAHA

cristiane

Ovdje ide lock na dva-tri sata,malo se ohladite.Ovako će vam uvijek biti kad počnete pisati glu*posti.

Jao, strašno sam zavolio 1. Maj.

Al baš.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

cristiane

Unlock,pa opet nastavite pisati glu*posti.

...Neno...

Jutro... :)

Alene,ja sam 2. dana u Dubokovcu bio,al' bogami,nisam zažalio.Bilo je pre-extra  :D

Dobro jutro.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Dobro jutro i od mene ! ;D
Poslednja Izmena: Maj 02, 2011, 09:39:13 PRE PODNE od [BU][CH:PTG] Razerâ„¢

Spam i od mene...

EDIT:

Samo vi spammajte i brijte si postove, nemojte da obrisemo svih 6 dosadasnjih glavnih razgovora. (Onda se nemojte cudit kad vam bude falilo 500-600 postova)
Poslednja Izmena: Maj 02, 2011, 09:42:23 PRE PODNE od BloodMaster . ^ [6].