Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 26, 2011, 12:49:41 POSLE PODNE
Eee ovako da vas pitam nesto oko YouTube Copyrighta,

ja i Zero smo pravili klip onom Ryderu [cenzura]u malom, i trebali smo da mu ga prodamo za 20e, dali smo mu link da pogleda video i on je odugovlacio jedno 15-20 min,

sada me zanima, da li on za 15-20 min ima vremena da preko YouTube downloadera  skine klip ? I posle ga uploaduje na youtube

ja sam obrisao klip i sada ga opet uploadujem , ali ja imam Template pravljen u Sony Vegasu a i YT Modovi sigurno vide log da sam uploadovao klip i obrisao ga,

zanima me kako mozemo da ga prijavimo ako stvarno ima klip i ako ga stvarno uploaduje? tj da li Template moze da mi pomogne kao dokaz.. i naravno log da sam uploadovao klip pa ga obrisao ( a klip je imao ime njegovog servera )
Jos sam rekao Black-Zeru da ga ne uploadate na youtube da ce ga skinut -.-'
Eto, za?ebo vas je ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Hvala na odgovoru to sam skontao i bez vas

ja pitam oko copyrighta i ako on uploaduje video pre mene, jel moze da mi pomogne Template da uklone njegov ?
Poslednja Izmena: April 26, 2011, 12:58:43 POSLE PODNE od [BU]Gotti[S15]
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Kao 1. - Nije vas previse zeznuo zato sto je 2x losija kvaliteta nego u originalu, sad jos kad uploada to na youtube bit ce lose kvalitete
Kao 2. - Nije ti se tesko javiti YouTube-u i reci kakva je situacija, nece ti nista napravit^^
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ne verujem ja baš da on zna da skine video,njemu treba 10-15 minuta da se očita ceo video i onda ga pusti,tako on radi,niko ne voli kad mu prekine u pola i počne da se očitava. Lično mislim da nije uspeo ništa da uradi.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [RTV-TDM] Waka-Waka.exe poslato April 26, 2011, 13:04:55 POSLE PODNE
Kao 1. - Nije vas previse zeznuo zato sto je 2x losija kvaliteta nego u originalu, sad jos kad uploada to na youtube bit ce lose kvalitete
Kao 2. - Nije ti se tesko javiti YouTube-u i reci kakva je situacija, nece ti nista napravit^^
Odkud ti to znas  :D
Moze se skinuti i u HD tako da ih je dosta zeznuo...
2. Kao i sa FB-om nista nebrisu i tak xD


Citat: eXtreme poslato April 26, 2011, 13:06:14 POSLE PODNE
Citat: [RTV-TDM] Waka-Waka.exe poslato April 26, 2011, 13:04:55 POSLE PODNE
Kao 1. - Nije vas previse zeznuo zato sto je 2x losija kvaliteta nego u originalu, sad jos kad uploada to na youtube bit ce lose kvalitete
Kao 2. - Nije ti se tesko javiti YouTube-u i reci kakva je situacija, nece ti nista napravit^^
Odkud ti to znas  :D
Moze se skinuti i u HD tako da ih je dosta zeznuo...
2. Kao i sa FB-om nista nebrisu i tak xD
Ako je skidao u HD (sto ne vjerujem) onda mu treba puno vise od 20 min ;)
eXtreme - Zasto nebi obrisali video ako im se javi kao covjek i objasni? Ili jednostavno nek gotti rjesi to s ryderom ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Pa on kaze da nije on skidao, nego neki njegov head admin,

al ok smislicu u svakom slucaju sta cu da radim, nisam se sigurno mucio juce ceo dan da pravim video da bi se nasao neki maloumni retard da me zajebe.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 26, 2011, 13:09:25 POSLE PODNE
Pa on kaze da nije on skidao, nego neki njegov head admin,

al ok smislicu u svakom slucaju sta cu da radim, nisam se sigurno mucio juce ceo dan da pravim video da bi se nasao neki maloumni retard da me zajebe.
Prvo si rekao da neznas dali je skinuo, a sad kazes da znas da je skinuo ali nije skunuo od nego neki njegov head admin...
Pa tko je taj head admin? Raspitaj se, imas njihov forum^^
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



On mi je rekao da je skinuo neki njegov head admin, i briga me da se raspitujem... e sad da li se zeza ili je taj stvarno skinuo nisam siguran,

ali u svakom slucaju nece se dobro izvuci.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

lose je sto uopce to za pokazivanje stavljas na youtbue,imas vimeo i te stvari,a video nemres nikak vratit jer nemas copyright na svoj chanel,tako recimo jedan covjek snimio macku kako plese i stavio na youtube,i sad puno ljudi to skinulo i stavilo kao svoje...naravno,youtube nema dokaz ko je pravi vlasnik tako da nis...

Pa ja sam rekao da imam Template videa.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


poznaticovik

Citat: beRRo poslato April 26, 2011, 13:50:45 POSLE PODNE
Moze reklama?: Svi igraci SA:MP-a!! Pridruzite se novootvorenom serveru Balkan Nations Rol3Play. (IP:93.137.170.207:7575) Server je nov pa ima mjesta za lidere. Pratite sve novosti na forumu tog servera!!

Neću !!!!!!

Zato što je reklama i kršiš pravila !

Citat: beRRo poslato April 26, 2011, 13:50:45 POSLE PODNE
Moze reklama?: Svi igraci SA:MP-a!! Pridruzite se novootvorenom serveru Balkan Nations Rol3Play. (IP:93.137.170.207:7575) Server je nov pa ima mjesta za lidere. Pratite sve novosti na forumu tog servera!!
Moze ali Vamo