Glavni razgovor #7

Započeo cristiane, April 23, 2011, 00:50:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

lol, bili Jezda i drustvo pre neki dan (bivsi igrac sa BE-a) kod marka na kafu i sretnu ga i ovaj kaze " Vraticu ti i level i acc samo nemoj molim te "  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Correlli

Jebote, otišli jadnici, a nisu se usudili ni da komentiraju mapu za koju sam potrošio 1 sat i 15 minuta, i to samo za njih. :D :D

Citat: Correlli poslato April 24, 2011, 18:18:33 POSLE PODNE
Jebote, otišli jadnici, a nisu se usudili ni da komentiraju mapu za koju sam potrošio 1 sat i 15 minuta, i to samo za njih. :D :D

Već davno smo zaključili da ti previše vremena trošiš na budale...

Prvo sa onim ogromnim komentarima koje oni nisu zaslužili, a tu mapu neću ni spominjat.  ccc
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Corr, pazi ovo: http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=143912445677298&id=100001756291495

lik velica na svom privatnom Youtube kanalu Srbiju i pravoslavnu veru (ok to opravdavam) a na serveru pravi Jugoslaviju, a komunjare su proterivali svestenike i zabranjivali veru u Boga,

nmg jos da verujem kako lik razmislja i kojom se logikom vodi.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

znao sam ja da su B* loši,nikad nisam bio na tom serveru,jer inace ... nezelim da se neki ljudi iz srbije uvrijede,zato što ima i dobrih ljudi...inace ne ulazim na server poput onih na kojima pise Srbija,Turska,Russian ... a za B* dok sam prije 1 godinu dana gledao video vidio sam da tu nešto smrdi.

Branio sam ih,branio i branio i na kraju na ovaj način osramote Srbiju i srpski narod,a omalovažavaju ostale balkanske nacije. Bruka! Nisu vredni pomena.



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


poznaticovik

Moj Correlli nadam se da si uživao u onim slikama nabavit ću još :D

Correlli

Citat: мσмαк. ^ [5] .pwn poslato April 24, 2011, 18:21:02 POSLE PODNE
Već davno smo zaključili da ti previše vremena trošiš na budale...
Jebiga, takav sam, brinem se i za budale, a i za još veće budale. :D

Citat: мσмαк. ^ [5] .pwn poslato April 24, 2011, 18:21:02 POSLE PODNE
Prvo sa onim ogromnim komentarima koje oni nisu zaslužili, a tu mapu neću ni spominjat.  ccc
Ma, tko šljivi BE? Mapa može poslužiti mnogim serverima. :)

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 24, 2011, 18:25:03 POSLE PODNE
Corr, pazi ovo: http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=143912445677298&id=100001756291495

lik velica na svom privatnom Youtube kanalu Srbiju i pravoslavnu veru (ok to opravdavam) a na serveru pravi Jugoslaviju, a komunjare su proterivali svestenike i zabranjivali veru u Boga,

nmg jos da verujem kako lik razmislja i kojom se logikom vodi.
Jebiga kad mu je mozak kontroverzan, pa sam ne zna Å¡ta bi. :D

Citat: [M]att poslato April 24, 2011, 19:15:22 POSLE PODNE
Moj Correlli nadam se da si uživao u onim slikama nabavit ću još :D
Stavio sam je na desktop. ;) :D
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 19:16:49 POSLE PODNE od Correlli

poznaticovik

Citat: Correlli poslato April 24, 2011, 19:16:24 POSLE PODNE
Citat: [M]att poslato April 24, 2011, 19:15:22 POSLE PODNE
Moj Correlli nadam se da si uživao u onim slikama nabavit ću još :D
Stavio sam je na desktop. ;) :D

To je moj sin ;D :D

Dobarvece ljudi. Ja imam mod od B*  ::)

Imam i ja, ovaj najnoviji samo amx, i DeAmx-ovao sam ga, sredio errore.. samo nzm jel daju admini da se to objavi.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: _tHe_WoLf_ poslato April 24, 2011, 19:23:52 POSLE PODNE
Dobarvece ljudi. Ja imam mod od B*  ::)

Postavi ga na citavom netu pod imenom Mod za kretene.Balkan (NOT)Ek$pre$
ali u .pwn promjeni sve ono sto pise server uklonjen!. Ovo je [cenzura]i,kretenski,MOD! Nije preporuceno normalnim ljudima,zato jer je koristeno u ''umobolnici'' !

Ako jos neko oce fore o BE-u nek se javi :P
Poslednja Izmena: April 24, 2011, 19:31:49 POSLE PODNE od ÄŒokoladni Keks ^^

Correlli

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 24, 2011, 19:29:31 POSLE PODNE
Imam i ja, ovaj najnoviji samo amx, i DeAmx-ovao sam ga, sredio errore.. samo nzm jel daju admini da se to objavi.

Iako su vlasnici tog moda djeca i neobrazovani ljudi, ipak su pravila ove zajednice ista za sve ljude i servere.

Citat: Correlli poslato April 24, 2011, 19:32:07 POSLE PODNE
Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 24, 2011, 19:29:31 POSLE PODNE
Imam i ja, ovaj najnoviji samo amx, i DeAmx-ovao sam ga, sredio errore.. samo nzm jel daju admini da se to objavi.

Iako su vlasnici tog moda djeca i neobrazovani ljudi, ipak su pravila ove zajednice ista za sve ljude i servere.

trebali bi objaviti mod na njihovom Balkan Sampu je/em im sve xD










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda