- Prodajem xFire community -

Započeo Darko, April 22, 2011, 11:49:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime community-a : BBC
Link do community-a : Klikni me
Odigrani sati do sada :




   Grand Theft Auto: San Andreas Multiplayer    256 hours    6,993 hours
        Call of Duty 4: Modern Warfare Multiplayer    49 hours            5,682 hours
        Call of Duty 2 Multiplayer                            102 hours    8,687 hours
        World of Warcraft                                            271 hours    1,204,387 hours





        Overall Hours                                               680 hours    1,225,751 hours





Kao Å¡to vidite community je vrlo aktivan, osnovan je vrloo davno. Imam ga dosta dugo, i ponosan sam admin.
PoÅ¡to mene viÅ¡e to nezanima, voÄ'enje i sl. prodajem ga. Cijena je 50kn tele2 bon.

U Communityu imate vrlo aktivne igrače, vrlo su disciplinirani. Neke sam ubacio jer su samo pošteni i sl.
Pogledajte sve na stranici tamo. Bon pošaljite putem PMa. Naravno, prvo me kontaktirajte da nebi bilo
nekoliko poslanih bonova.


poznaticovik

Nemate toliko sati World of Warcrafta , to je bio bug i jednom se vašem članu sati povisili na milijun zato što je ulazio tijekom updejtanja.

Da znaš kako me je briga za to.

Tamo je team od 10-ak igrača iz tog communitya, sa njima uopče nemam kontakt još od davno.
Rekao sam im neka se slože i neka igraju.

Ja sam vodio cod2 i cod4, a SAMP su igrali na CroHerzi. WoW mi ionako nije trebao, već sam ga dodao
tek tako da ga ima. Planirao sam ga ugasiti tamo na stranici ali nisam, neka stoji.