[FS]Kaboom

Započeo Retardinjo, April 21, 2011, 18:21:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo je moja prva FilterSkripta koju sam SAM napravio !  8)

Å ta sam to ja zapravo napravio???

Ovo je zapravo jednostavna FS koja napravi eksplozivnu Bačvu koja eksplodira za 10 sek!
Komande su:
/kupikabum -->Sa ovom komandom kupujete bačvu, nisam htio stavit da morate doci na odreÄ'eno mjesto jer se nikom neda ici do nekog mjesta xDD
/kaboom -->A Sa ovom komandom aktivirate bačvu

Credits:
Gangasta300
Wikipedija


Slike:
http://img148.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=samp000lt.png

-Download:
http://pastebin.com/BifY7DCJ
http://www.speedyshare.com/files/28081141/KaBoom.rar


Instalacija:
Skinete fajlove koji su prilozeni, zatim ih kopirate u Filterscripts u vašem Gamemode folderu.
Nakon toga kopirate ime moje FS(KaBuuuum) i zaljepite u vodoravno na filterscripts u server.cfg dokumentu.


nemojte me prelose ocjenit ipak mi je prva FS   :-*
Poslednja Izmena: April 21, 2011, 18:43:20 POSLE PODNE od Gangasta300

poznaticovik

Nije loše za početnike , uči malo sa ZCMD i SSCANF recimo da biraš koliko ćeš bačvi itd.

Hvala,
prolistacu tutoriale malo pa cu probat nesto skompat   :P



Slatka FS za pocetnika. Cestitam  ;)

hvala  vam :)
puno mi to znaci

Ok, početnik si. Sad uči sa zcmd i sscanf

Citat: Zero.pwn poslato April 23, 2011, 16:41:33 POSLE PODNE
Ok, početnik si. Sad uči sa zcmd i sscanf
Sta sada svi navaljujete sa ZCMD-om i sscanf-om do jucer ste i vi koristili strcmp i strtok :-/
Kristijan Stipić

Mislis da ih ne koriste i sad??

Siguran sam da pola njih ne zna koristiti zcmd,sscanf ,a ovde se hvale da znaju....

bgm ja neznam to koristit ali poolako ucim :P pa se isto ne hvalim da znam radit s njima!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

poznaticovik

Citat: [H]265 poslato April 23, 2011, 16:49:44 POSLE PODNE
Citat: Zero.pwn poslato April 23, 2011, 16:41:33 POSLE PODNE
Ok, početnik si. Sad uči sa zcmd i sscanf
Sta sada svi navaljujete sa ZCMD-om i sscanf-om do jucer ste i vi koristili strcmp i strtok :-/

Dobro početnici rade sa strcmp , kada se malo nauče možeš sa zcmd i sscanf to uopće nije teško.

Pa ne treba niti započinjati sa strcmp nego sa ZCMD-om. ZCMD uopće nije kompliciran. Tek kasnije kad svladaju neke osnove onda tek neka počnu raditi komande sa više parametara, tj. nek' počnu učiti sscanf
Kristijan Stipić

ja znam c/p komandu, prebacit je u ZCMD i to je to, sscanf mi je pretezak za moje znanje!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

ja sam probavo malo sscanf i zcmd, nie to tolko tesko kolko se cini :P

Citat: System32 poslato April 23, 2011, 17:51:49 POSLE PODNE
ja znam c/p komandu, prebacit je u ZCMD i to je to, sscanf mi je pretezak za moje znanje!
To je u redu s vremenom ćeš naučiti nije u tome stvar. Nego ovi pametnjakovići šta pričaju, a niti jednu skriptu nemaju tu!
Kristijan Stipić